Eripakkumine Lõuna-Eesti rallile: saa 50-eurone riskivaba panus!
  • Jokker.ee
  • 11.07.2019
  • 0

Eripakkumine Lõuna-Eesti rallile: saa 50-eurone riskivaba panus!

Sel nädalavahetusel sõidetakse Lõuna-Eesti teedel Rally Estonia, mis on kahtlemata üks vingemaid motospordi üritusi Eesti ajaloos! Kohal on palju maailma absoluutseid tippe eesotsas Ott Tänaku endaga. 

Coolbet pakub selle puhul kõikidele oma uutele klientidele koguni 50-eurost riskivaba panust! 

Kuidas seda saada?

1. Ava konto Coolbetis

2. Sisesta boonuskood WRC50 lehel Minu konto > Boonused

3. Tee meelepärane Rally Estonia panus ja kinnita see, tehes linnuke "Riskivaba panus" kasti ennustuspiletil

Pea meeles:

- Riskivaba 50 € panuse pakkumine kehtib ainult uutele klientidele Eestist, kes on avanud konto 24. aprillil 2019 või hiljem.

- Panustamiseks tuleb kasutada enda raha ning kindlasti teha linnuke piletil olevasse "Riskivaba panus" kasti. Kui Sinu riskivaba panus Rally Estoniale kaotab, tagastab Coolbet Sinu panuse summa kuni 50 € ulatuses. Näiteks, kui teed 20 € panuse ja kaotad, saad tagasi 20 €. Kui teed 100 € panuse ja kaotad, siis saad tagasi 50 €.

- Arvesse lähevad üksik ja mitmikpanused, mis on tehtud enne rallit või livebetis. Riskivaba panuse tulemus peab olema otsustatud hiljemalt 14.07.2019 kell 17:00.

- JA KÕIGE TÄHTSAM: tagastatud rahale puuduvad läbimängimise nõuded!

COOLBETIGA SAAD LIITUDA SIIN

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker