ETPF liikmed pääsevad osalema üle 2000 euro väärtuses freerollidele
  • Jokker.ee
  • 07.11.2023

ETPF liikmed pääsevad osalema üle 2000 euro väärtuses freerollidele

Nüüd on tõsisemal pokkerifännil eriline põhjus hakata Eesti turniiripokkeri föderatsiooni (ETPF) liikmeks, sest lisaks põhihüvedele on nüüd võimalus osaleda neljal erilisel tasuta turniiril, mille käigus läheb jagamisele üle 2000 € väärtuses pileteid netipokkeri Eesti meistrivõistlustele (OPEM).

ETPF liikmete OPEM freerollid toimuvad:

Kõikidel tasuta turniiridel on auhinnafondis OPEM piletid. Registreerimiseks vajalik parool saadetakse ETPF poolt emailile, mida kasutasid liitumisel.

ETPF liikmena on Sul võimalus kaasa lüüa online (OPEM) ja live (EMV) tiitlivõistlustel, liikmena toetad Eesti pokkeri arengut üleüldiselt. Võimalus osaleda ning osa saada aastagalal ja suvepäevadel pakutavatest soodustustest. Lisaks võimalus võita vaid liikmetele EMV ja OPEM edetabeliauhindadest ning osaleda ETPF sponsorite freerollidel, mis vaid ETPF liikmetele. Kõigest osa saamiseks tuleb täita ETPF liitumisankeet ja tasuta 20 € aastamakse.

Tänavused netipokkeri Eesti meistrid selguvad 20. kuni 27. novembrini, OPEM 2023 kava ja muu info leiad siit.

OPTIBETI POKKERIKONTO AVAMISEKS KLIKI SIIA JA SAA 1000 $ BOONUS!

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5