Banner

 Homme jätkub Tallinnas Triobet Live’i kümnes hooaeg
  • Jokker.ee
  • 03.03.2016
  • 0

Homme jätkub Tallinnas Triobet Live’i kümnes hooaeg

Homme, 4. märtsil jätkub Olümpia hotellis asuvas Olympic Casinos populaarse Triobet Live turniirisarja kümnes hooaeg. Kevadkuine pokkeriturniir algab kell 19:00 ning hiline registreerumine vältab 180 minutit.  

Pealinnas üheksal laual mängitava Triobet Live’i sisseost on 100 eurot, millest 25 moodustab pearaha. Turniiri algstäkk on 10 000 punkti, mängitakse 30-minutiliste tasemetega ning lubatud on ka ühekordne re-entry. Pokkerivõistlust kajastavat live-blogi võib meie veebruari keskel avatud uues mängudeportaalis.

Reedel istub mängulauda ka Triobeti pokkerimänedžer Andres Burget. „Triobet Live’il osalemine ei võimalda ainuüksi oma mänguoskusi proovile panna, vaid ka suhelda vahetult kümnete meie klientidega, kuulates nende ettepanekuid ja soovitusi,“ väitis Andres. 

Lisaks auhinnarahale ootab finaallauda jõudnuid 100-eurone online-turniiripilet, mis kantakse nende Triobeti kontole. Lisaauhinda saab kasutada 30 päeva jooksul ilma täiendavate lisanõudmisteta. 

8. jaanuaril alanud Triobet Live’i juubelihooaja avaturniiril triumfeeris Kristjan Maasalu, kes võitis selle turniiri juba kolmandat korda viimase poole aasta jooksul. Seevastu veebruarikuisel osavõistlusel oli edukaim hobimängija Gert Ots, kes teenis pileti pokkeriturniirile läbi Triobetis toimunud online-satelliidi. Aasta esimestel turniiridel oli vastavalt 83 ja 96 osalejat, viimasel osavõistlusel ulatus auhinnafond 7771 euroni. 

2007. aastal alguse saanud Triobet Live on Eesti populaarseim igakuine pokkeriturniir, mis toimub kaheksas Eesti linnas: Tallinnas, Tartus, Viljandis, Rakveres, Pärnus, Võrus, Raplas ja Otepääl. Kõikidel turniiridel paneb Triobet välja ka mitmesuguseid lisa- või lohutusauhindu. 

burget.jpgAndres Burget - tagasi lauas

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker