Jälgi Cash Game Festival Tallinn telelaua vahendusel ja saa freerolli parool
  • Jokker.ee
  • 21.11.2018
  • 0

Jälgi Cash Game Festival Tallinn telelaua vahendusel ja saa freerolli parool

2018. aasta viimane Cash Game Festival toimub 21.-25. novembrini taas kodulinnas Tallinnas.  Täna seatakse Tallinnas Olympic Park Casinos üles 16 pokkerilauda, kus saab järgneva viie päeva jooksul ööpäevaringselt mängida ainult rahapokkerit (cash games).

Kavas on Texas Hold’em, Omaha, 5 Card Omaha ja mitmed teised formaadid, muuhulgas ka Super Dealer’s Choice. Pokkerimaraton algab tasuta tervitusjookidega kolmapäeval kell 17.00 ja lõpeb esmaspäeva hommikul kell 9.00.

Tänasest kuni pühapäevani toimub festivali raames kaks telelaua sessiooni, kus näidatakse mängu 20-minutilise viibega.

Jälgi mängu siinsamas artiklis!
Watch live video from CashGameFestival on www.twitch.tv

Cash Game Festivali telelauakommentaator on Pärnu mängija Christin Mäemets.  Keda huvitab, mida arvab Mäemets just tema mängust, see saab oma uudishimu väga lihtsasti rahuldada – nimelt on soovijatel võimalik end telelaua mängijana registreerida Cash Game Festivali kodulehel.

Reedel toimub ülekande jälgijatele OlyBeti pokkeritoas 1342€ auhinnafondiga freeroll
Telelaua ülekannet on põhjust jälgida igal juhul 23. novembril, sest samal õhtul kell 21.00 toimub OlyBeti pokkeritoas freeroll, mille parool avaldatakse just telelaua ülekandes. Freerolli võitja teenib veebruaris toimuva regiooni suurima pokkerifestivali OlyBet Kings of Tallinn põhiturniiri 1100-eurose pilet, kokku auhindu jagub 8 parimale. Freerollil kehtib hiline registreerimine 90 minutit, samakaua saab soovi korral ka 5€ eest juurdeoste sooritada.

960x251.jpg

OlyBeti uus pokkerimängija saab 500€ boonuse (mängides pärisraha mänge makstakse sulle boonust pärisrahas) ning vaid uued mängijad saavad osa 10 000€ freerollidest (tasuta pokkeriturniirid), mis pakuvad võimaluse oma mängukassa (bankroll) nullist üles ehitada. Uutele pokkerisõpradele on see ideaalne viis mängu õppimiseks ja reaalse raha võitmiseks. Kui oled valmis oma raha panustama, siis saa ka tasuta pileteid. Tee ükskõik mis suuruses esimene sissemakse oma OlyBeti mängukontole, võida esimene Fish Party Jackpot SnG ja saad sama mängu viis 1€ piletit täiesti tasuta.

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker