LIVE

Järjekordne superkoef Betsafe'is: Tänaku võit Türgis toob raha 10x tagasi!
  • Jokker.ee
  • 13.09.2018
  • 0

Järjekordne superkoef Betsafe'is: Tänaku võit Türgis toob raha 10x tagasi!

Sel nädalavahetusel toimub Türgi ralli, mille peafavoriidiks on Eesti ralliekipaaž Ott Tänak - Martin JärveojaBetsafe spordiennustus pakub kõikidele oma klientidele, kes usuvad meie meeste võitu, järjekordselt väga head koefitsienti - 10.0!  

Betsafe liitumine.jpg

Sarnaseid pakkumisi on Betsafe teinud korduvalt ka varem ning eelmised kaks on lõppenud panustajatele võidukalt: Tänaku ekipaaž võitis Soome (siis nõuti kolme hulka tulekut) ning ka Saksamaa. 

Tänak/Järveoja on ralli peafavoriidid tavapärase koefiga 2.90. Seega on koefitsient 10.00 tõeliselt magus ning hea on ka see, et sellest saavad osa nii Betsafe'i uued kui ka olemasolevad kliendid. Arvestada tuleb vaid sellega, et maksimaalne panus ühe kasutaja kohta on 3 eurot. Juhul kui see läheb pihta, maksab Betsafe välja 30 eurot. 

Tavakoefid.jpgTavakoefid Betsafe'is

Pakkumine kehtib alates 10. septembrist kell 15:00 kuni 14. septembrini kell 09:00 (Eesti aeg). 

€100 VÄÄRTUSES TASUTA PANUSEID

1) Ava konto Betsafe spordiennustuses läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Tee sissemakse ning panusta kalendrikuu jooksul kokku vähemalt €10 väärtuses koefiga alates 1.50. 

3) Betsafe ANNAB SULLE €25 TASUTA PANUSE
4) Korda sama protsessi kolmel järgmisel kuul. Näiteks veebruaris liitudes saad 25-eurose tasuta panuse nii veebruaris, märtsis, aprillis kui mais. On oluline, et täidad tingimused eraldi ka järgmistel kuudel.  
NB!  Boonus lisatakse kontole ainult tasuta panuse netovõidu ulatuses (algset panuse summat €25 ei tagastata). Näiteks tehes €25 panuse koefiga 2.0, saad võidu korral oma kontole boonusrahana 25 € (50 € koguvõit – 25 € tasuta panus = 25 €). Kui Sinu tasuta panus võidab, tuleb see 14 päeva jooksul 3 (kolm) korda spordiennustuses läbi mängida koefiga vähemalt 1.50.  
Tähelepanu! Betsafe on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker