Kas maailmameister Tänak alustab võidukalt? Coolbet pakub superkoefi 35.0!
  • Jokker.ee
  • 21.01.2020
  • 0

Kas maailmameister Tänak alustab võidukalt? Coolbet pakub superkoefi 35.0!

Sel nädalal toimuv Monte Carlo ralli juhatab sisse eestlaste seas kauaoodatud 2020. aasta autoralli maailmameistrivõistlused.

Meie mehed Ott Tänak ja Martin Järveoja istuvad rooli valitseva maailmameistritena, kuid Monte Carlos peetake peamiseks favoriidiks siiski Sebastian Ogier ekipaaži. 

Mõlemad mehed vahetasid sel aastal küll talli, kuid kihlveokontorid on siiski arvamusel, et nende võimalused maailmameistriks tulla on pisut suuremad kui jätkuvalt Hyundaiga kihutaval Thierry Neuville'il

Aga nüüd pakkumise juurde! Coolbet lubab uutele klientidele taakord ulmeliselt head koefi - kui panustad meie mehe võidule ning Otist saabki Monte Carlo ralli tšempion, siis makstakse Sinu raha koguni 35-kordselt tagasi!

Coolbet bänner.jpg

Pea meeles, et panuse peab tegema päris rahaga, seega ei tohi sissemakset tehes kasutada ühtegi boonuskoodi (tervitusboonust või mõnda muud pakkumist võib kasutada oma järgmise sissemaksega). Panus tuleb kindlasti sellele, et "Ott Tänak on Monte Carlo ralli üldvõitja". Panuse kinnitamiseks tee linnuke piletil olevasse "Võimendatud koef" kasti.

Lubatud on kuni 1-eurone panus Oti võidule, mis peab olema esimene Sinu poolt tehtud panus pärast konto avamist. Sõltumata sellest, mis koefitsent on Coolbeti veebilehel/ennustuspiletil välja toodud, arvestatakse Sinu panuse puhul Oti võidu koefiks 35.0. Juhul, kui Ott võidab, lisab Coolbet võidetud summa Sinu kontole järgmisel esmaspäeval kell 12:00. Sellele rahale ei kehti läbimängimise nõudeid. 

Pakkumine kehtib vaid uutele Coolbeti klientidele Eestist, kes registreerivad konto ning teevad sissemakse kampaaniaperioodi (20.-23. jaanuar kell 21:30) jooksul.

COOLBETIGA SAAD LIITUDA SIIN!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker