Kas Real saab Barcast jagu? Coolbet pakub uutele mängijatele superkoefi 35,0!
  • Jokker.ee
  • 16.12.2019
  • 0

Kas Real saab Barcast jagu? Coolbet pakub uutele mängijatele superkoefi 35,0!

Kolmapäeval, 18. detsembril on kõikide maailma vutifännide pilgud suunatud Katalooniasse, kus toimub Hispaania La Liga supermatš FC Barcelona ja Madridi Reali vahel, mida tuntakse ka nime alla "El Clasico". 

Need klubid on hetkel võrdse punktisummaga La Liga tipus ning võib oodata megapõnevat madistamist. Coolbet usub, et kodus mängimine annab siiski suure eelise Barcale (nende koefitsient on esmaspäeval kell 12:00 ei enam ega vähem kui 1.71), Reali võidule saab aga panustada koefiga 4.60. 

Aga - kui Sul veel Coolbeti kontot pole, siis oled lausa õnneseen, sest 4.60 asemel saad panustada Reali võidule superkoefiga 35.0! See tähendab, et kui Real peaks võitma, saad oma raha koguni 35-kordselt tagasi!

Pea meeles, et panuse peab tegema päris rahaga, seega ei tohi sissemakset tehes kasutada ühtegi boonuskoodi (tervitusboonust või mõnda muud pakkumist võib kasutada oma järgmise sissemaksega). Panus tuleb kindlasti tüübile 1X2, panustades sellele, et mängu võidab Real. Panuse kinnitamiseks tee linnuke piletil olevasse "Võimendatud koef" kasti.

Lubatud on kuni 1-eurone panus Reali võidule, mis peab olema esimene Sinu poolt tehtud panus pärast konto avamist. Sõltumata sellest, mis koefitsent on Coolbeti veebilehel/ennustuspiletil välja toodud, arvestatakse Sinu panuse puhul Reali võidu koefiks 35.0. Juhul, kui Real võidab, lisab Coolbet võidetud summa Sinu kontole neljapäeval kell 12:00. Sellele rahale ei kehti läbimängimise nõudeid. 

Pakkumine kehtib vaid uutele Coolbeti klientidele Eestist, kes registreerivad konto ning teevad sissemakse kampaaniaperioodi (16.-18. detsember kell 20:50) jooksul.

COOLBETIGA SAAD LIITUDA SIIN!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker