KASULIK PAKKUMINE: Panusta KHL-ile ja saa viigi korral raha tagasi
  • Jokker.ee
  • 19.12.2016
  • 0

KASULIK PAKKUMINE: Panusta KHL-ile ja saa viigi korral raha tagasi

14. novembril algasid Triobetis 50 päeva vältavad talimängud, mille käigus tehakse iga päev üks eripakkumine nii spordiennustuses, kasiinos kui ka pokkeris. 

Tänane, 19. detsembri eripakkumine on kasulik kõikidele jäähokile panustajatele. NB! Eriteadmised ja huvi hoki vastu aitab küll panustamist põnevamaks muuta, kuid mingit matemaatilist eelist ei anna. Seega - pakkumisest võivad võtta osa ka need, kes teavad hokist vaid niipalju, et mängu võidab see, kes vastase väravasse rohkem litreid viskab. 

Pakkumise sisu on järgmine: 

- Panusta vähemalt 10 eurot 1X2 süsteemis (mis see on, loe siit) valitud KHL-i (Kontinentaalne Hokiliiga) mängu normaalaja võitjale. Pakkumises kehtivad järgmised mängud: Amur Khabarovsk-Barys Astana; Vladivostok-Yekaterinburg; Kunlun-HC Yugra; Metallurg Novokuznetsk-Din. Minsk; Sibir Novosibirsk-Dinamo Riga; Avangard Omsk-Jokerit; Medvescak Zagreb- Traktor Tšeljabinsk.

Juhul kui ennustus läheb täppi, võidad vastavalt koefile. Kui aga mängu normaalaeg lõppeb viigiga, siis saad raha tagasi e. 10-eurose tasuta panuse. 

Näide: Täna õhtul kell 20:00 algab kohtumine Zagrebi Medvescaki ning Tšeljabinski Traktori vahel. Koefid on (kella 16:00) seisuga järgmised: Zagrebi võit 2.85, viik 4,00 ja Tšeljabinski võit 2,25. Ühesõnaga - Venemaa klubi on küll väike favoriit, kuid sisuliselt on tegemist paariga, kus mõlemal on reaalsed võiduvõimalused.

Kui panustad 10 eurot Zagrebile ja Zagreb võidab, saad tagasi 28,5 eurot. Kui mängu normaalaeg jääb viiki, saad oma panuse tagasi (10 eurot). Kui võidab Tšeljabinsk, siis kaotad algpanuse 10 eurot. Lihtne matemaatika näitab, et võita on palju rohkem kui kaotada ning seetõttu on tegemist matemaatiliselt kasuliku panusega. 

NB! Tasuta panuse kasutamiseks tuleb Sul panustussedelil teha linnuke sinisesse kastikesse. Kui Sinu tasuta panus võidab, kehtivad sellest tulenevad võidud boonusena. Enne väljamakse taotlemist või boonusraha kasutamist muudes toodetes, tuleb selle summa läbi mängida kolm (3) korda koefitsiendiga vähemalt 1.50. Tegemist on võrdlemisi lihtsa nõudega. 

LIHTNE DEPOSIITBOONUS KUNI €100 

1) Ava konto Triobeti spordiennustuses läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Tee vähemalt €10 deposiit

3) Triobet DUUBELDAB Sinu poolt tehtud deposiidi summas kuni €100
NB! BOONUSE VABASTAMINE ON VÄGA LIHTNE - see tuleb kõigest 6x läbi mängida

1) Olles aktiveerinud deposiitboonuse saad lisaks ka €10 TASUTA PANUSE

2) TASUTA PANUS tuleb teha mobiiliga

3) Võidu korral tuleb panus 3x läbi mängida, kaotatud panuse korral nõudeid pole


Tähelepanu pokkerimängijad: järgmine 3000-eurone põhjapõdra turniir toimub 22. detsembril!

Sel neljapäeviti kell 20:30 toimub 3000-eurose auhinnafondiga turniir, mille leiad Triobeti lobbyst läbi Tournaments > Special. Kõik neljapäeva-õhtused eriturniirid kannavad mõne põhjapõdra nime, näiteks 22. detsembril toimuv Vixeni oma. 

fgfg.jpg

Reindeer Vixeni turniirile pääsemiseks tuleb täita hiljemalt 21. detsembriks kell 23:59 järgmised ülesanded: 

- Võida 3 Fish Party Sit N Go turniiri.

- Mängi 50 reigitud kätt mobiilis VÕI aseta 100 panust/blindi Blaze pokkeris.

- Võida Hold’emit mängides käsi, kui Sinu taskukaartideks kuningate paar.

- Mängi kahel planeeritud turniiril.

- Saa rahamängu laual mängides kaks ärtu flushi, kasutades mõlemat taskukaarti showdownil.*

*Heads-up lauad ei kehti, PL/NL lauad lähevad arvesse alates 0.05€/0.10€ ning Limit lauad aga alates 0.20€/0.40€.

Nii selle kui ka järgmiste Põhjapõdra-turniiride (ülesanded on kõikidel turniiridel erinevad) auhinnafond on 3000 eurot, samuti antakse ülesannete täitmise eest 3 eurot raha ja 2x€1 Fish Party pilet. Lisaks teenivad 22. detsembril toimuva turniiri viis parimat 100-eurose pileti kahepäevasele Big Bang turniirile ning ka pääsme erilisele Santa turniirile, mis viiakse läbi 30. detsembril

TRIOBETIGA SAAD LIITUDA SIIN

Tasuta bankroll järgmiseks aastaks

Kui Sa lugesid eelmisest lõigust välja, et vägas kasulik oleks jõuda Põhjapõdra-turniiridel viie parima sekka, siis said täiesti õieti aru. 

Seda just põhjusel, et 30. detsembril kell 20:30 algaval Santa freerollil, kuhu pääseb täpselt 20 mängijat (viis igalt Põhjapõdra-turniirilt), on koguni 12000-eurone auhinnafond ning tühjade kätega ei lahku sealt keegi!

Turniiri võitja saab 2017. aasta igaks kalendrikuuks 200-eurose bankrolli, mille koguväärtus on 2400 eurot. Ka kõige esimest väljakukkujat ootab igakuine 10-eurone bankroll (koguväärtus 120 eurot). 

5000-eurone loos

Lisaks sellele pääsevad kõik, kes kvalifitseeruvad vähemalt ühele Põhjapõdra-turniirile, 5000-eurosele Uue Aasta loteriiturniirile. See turniir algab 1. jaanuaril kell 20:30 ning pole tarvis põdeda, kui mõistus pärast väsitavat uue-aasta pidu ei tööta, sest kõik osalejad on automaatselt all-in kuni võitja selgumiseni. Parimaid ootavad taas ägedad auhinnad, kolme esimest näiteks tutikad iPhone7 nutitelefonid. 

NB! Kõik need kampaaniad on mõeldud vaid Betssoni mängijatele e. Eesti klientidele kättesaadavad vaid läbi Triobeti. 

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5