Kings of Tallinn festivalil osalemas maailmategijad, jälgi melu blogi vahendusel
  • Jokker.ee
  • 18.02.2020

Kings of Tallinn festivalil osalemas maailmategijad, jälgi melu blogi vahendusel

Täna saab suurema avapaugu Kings of Tallinn pokkerifestival, mis on siinse regiooni suurim - osalema on oodata üle 1000 unikaalse mängija. Festival toimub Hilton Tallinn Park hotellis ja Olympic Park kasiinos kuni pühapäevani ning kulmineerub Eesti Pokker 20 galaga.

Festivali tähtsaim, 1100-eurose osalustasuga ja 500 000 eurot garanteeritud auhinnafondiga põhiturniir algab neljapäeval kell 12.00. Täna algusega 19.00 toimub festivali raames traditsiooniline Kuulsuste eriturniir - mõlema turniiri melu on võimalik jälgida otse meie lehel teksti-blogi vahendusel.

Loe juba blogist keda on oodata tänasele kõigile avatud kuulsuste eriturniirile.

Tallinnas on osalemas teiste seas pokkerimiljonärid nagu Juha Helppi, Ilari Sahamies, Jason Wheeler ja Dominik Pańka - neist viimane külastab Tallinnat esimest korda ja kelle live turniiripokkeri teenistus on üle 3 miljoni dollari. Eesti mängijatele on tema nimi tuttav 2014. aastast kui poolakas võitis Pokerstars Caribbean Adventure põhiturniiri, millel Madis Müür saavutas auväärse 4. koha.

Kuuendat korda korraldatava festivali 40 turniirist koosneva kava ja põhjalikuma info leiab kodulehelt kingsoftallinn.com.

Põhiturniiri melu lisaks Jokker.ee lehel jälgitavale blogile on võimalik vaadata ka igapäevaselt telelaua vahendusel siinsama artiklis.

Kings of Tallinn 2020 Live Stream 20.02 - 23.02

olybet bonus.PNG
large_width.png

Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5