Lõpuks ometi! Robert Kallikormist sai neljakordne Pafi tšempion
 • Jokker.ee
 • 05.09.2021
 • 0

Lõpuks ometi! Robert Kallikormist sai neljakordne Pafi tšempion

Septembri Paf Live lõppes rahakokkuleppega. Karika suutis endale võtta Robert Kallikorm, kes tõusis sellega Aare O. ja Taivo Sillaste kõrvale neljakordsete Pafi tšempionide ridadesse.

Laupäevane pärastlõuna tõi Olympic Park Casinosse terve trobikonna pokkerihuvilisi, kes ihusid hammast järjekordsele pokkerikarikale. Kokku tehti 106 sisseostu, millest koguni 23 olid re-entryd. Nii kogunes auhinnafondi 6441 eurot, millest pidi jaguma 15 parima autasustamiseks. 

Päeva esimene võitja oli Dmitri Bruns, kes oli kohale tulnud õigeks ajaks ning sai loosi tahtel 70 eurot sularaha. Õhtu eriauhindadeks olid lisaks sellele veel tasuta pääse parimale naismängijale ning rahamullile. Ent nende välja andmisega läks veel aega. 

Mäng kulges võrdlemisi tempokalt, millele nii paljude rahakohtade arv omalt poolt kindlasti kaasa aitas. Umbes kella 23 ajal oligi mullikoht selgunud, seekord jäi rahast napilt ilma Indrek Stranberg, kelle žetoonid liikusid Rando Pajuse valdusse. Rando mäng sujus sama hästi nagu augusti Pafil. Õigemini sujus see täpselt sama hästi, sest sarnaselt möödunud kuu turniiriga lõpetas ta selgi korral 6. kohal. Kui eelmisel kuul sai ta tasuks 300 eurot, siis seekord oli auhinnaraha 40 euro võrra suurem. 

Üks päeva silmapaistvamaid mängijaid oli Masse Mirza, kes suutis ühel hetkel enda ette koguda suure stäki ning purjetas sellega üsna muretult finaallauda. Üle pika aja jõudis finaallauda ka naismängijaid, seekord oli neid suisa kaks. Parimaks naismängijaks osutus Nele K., kes kaheaastase koroonapausi järel oli kasiinos pokkerit mängimas alles esimest korda. Lõppjärjestuses kuulus talle kõrge 5. koht, mida Nele ise naljatlemisi algaja õnneks nimetas. Lisaks tasuta pääsmele sai Nele 420 eurot auhinnaraha. 

Kohe pärast Nele väljakukkumist sõlmisid neli parimat rahakokkuleppe. Nii Robert Kallikorm, Masse Mirza, Daniil Telin kui ka Dmitri Bruns olid kõik endale kindlustanud 1000 euro suuruse auhinnaraha. Mäng karikale ning 131 eurole aga jätkus. Siiski üsna vabas tempos, all-ine kõlas sagedasti. Daniil jäi neljandaks, kolmanda koha võttis aga Masse. Nii jõudsid heads-upi mängijad, kellel oli sinna jõudmiseks ilmselt kõige suurem tahe. Nimelt oli Dmitri seniseks parimaks tulemuseks Pafil 2. koht ja ta soovis enda jaoks püstitada uue rekordi. Ainult et sama plaan oli Robertil, kes soovis lõpuks ometi tõusta neljakordsete Pafi tšempionide sekka. 

Seekord läks plaan õnneks Robertil. Viimases jaotuses tabas Robert -ga juba flopist rida, samas kui Dmitri oli samal ajal pihta saanud kahele paarile. Nagu arvata võis, ei lasknud all-in end riverini oodata, ning et Dmitri stäkk väiksem, tuli seegi kord hõbedaga leppida. 

Robert säras rõõmust igati põhjusega, sest üle nelja korra ei ole Paf Live'i võita suutnud veel mitte keegi. Sama tulemuse on seni suutnud vormistada vaid kadunud Aare O. ning ammu end kasiinos mitte näidanud Taivo Sillaste. "Aastas korra Pafi karikas võita on saamas juba standardiks," nentis Robert naljaga pooleks ning ega see reaalsusest väga kaugel polegi. Roberti senised tiitlid pärinevad 2018. aasta algusest, 2019. aasta algusest ning lõpust ja seekord siis 2021. aasta teisest poolest. 2022. aasta võidukatse ei ole enam kaugel. 

Paf Live 04.09.2021: €70 No Limit Holdem re-entry (83 osalejat, 23 re-entryt):

 1. koht Robert Kallikorm  - 1131 €
 2. koht Dmitri Bruns - 1000 €
 3. koht Masse Mirza - 1000 €
 4. koht Daniil Telin - 1000 €
 5.  koht Nele K. - 420 €
 6.  koht Rando Pajus - 340 €
 7.  koht Jarmo Usin - 270 €
 8.  koht Olena Verkholyet - 230 €
 9. koht Aleksandr Gamonovits - 180 €
 10.  koht Kristjan Tüvi - 150 €
 11. koht Pavel Pecevics - 150 €
 12. koht Meelis Ahman - 150 €
 13. koht Rain Mölverkivi - 140 €
 14. koht Mario Eichenberg - 140 €
 15. koht Aleksandr Arutjunov - 140 €

Järgmine Paf Live toimub oktoobris. Ära unusta, et turniirile on võimalik endiselt kvalifitseeruda kasvõi tasuta - ikka Pafi pokkeritoas

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5