LIVE

Megapakkumine uuele mängijale: Betsafe kümnekordistab MM-i võitjakoefid!
  • Jokker.ee
  • 12.06.2018
  • 0

Megapakkumine uuele mängijale: Betsafe kümnekordistab MM-i võitjakoefid!

Sel nädalal algab Venemaal aasta suurim spordisündmus - 2018. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlused. Betsafe spordiennustus pakub uutele klientidele järjekordset superdiili - panusta MM-i võitjale ning Sinu poolt valitud meeskonna võitjakoef kümnekordistatakse! 

Kampaania loogiga on lihtne - Sul tuleb valida üks tiim, kellest saab Sinu hinnangul selleaastane jalgpalli maailmameister. Näiteks 1 euro panustamisel Saksamaa võidule, teenid (juhul kui Saksamaa tõesti ka võidab) 55 eurot (panus X koefitsient 5.5 X 10).

Pane tähele:

- See pakkumine kehtib Eesti klientidele, kes loovad konto ajavahemikus 11. juuni kell 09:00 kuni 18. juuni 2018 kell 22:45 või kes on saanud Betsafe’ilt sellekohase teavituse e-maili või SMS-i teel.

- MM-i võitjale saab panustada maksimaalselt 1 € (ühe euro). Arvestatakse vaid pärisraha panuseid. Kui klient teeb 5 € panuse ja võidab, rakendatakse kampaaniakoefitsienti vaid 1 eurole.

- Panuse tegemisele järgneval tööpäeval saavad kliendid kampaanias osalemist kinnitava SMS-i.

- Iga klient saab kampaanias osaleda ühe panusega. See tähendab, et kampaanias osaleb vaid iga kliendi esimene panus MM-i võitjale. 

- Kui klient võidab, korrutatakse tema panuse koefitsient KÜMNEGA. Võidurahal puudub läbimängunõue.

- Võidud makstakse välja 16. juulil 2018.

- Kampaanias ei saa osaleda kliendid, kes kasutavad sissemakse tegemiseks järgmisi maksemeetodeid: Qiwi, Webmoney, Yandex, Skrill , Moneta.ru.

€100 VÄÄRTUSES TASUTA PANUSEID

1) Ava konto Betsafe spordiennustuses läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Tee sissemakse ning panusta kalendrikuu jooksul kokku vähemalt €10 väärtuses koefiga alates 1.50. 

3) Betsafe ANNAB SULLE €25 TASUTA PANUSE
4) Korda sama protsessi kolmel järgmisel kuul. Näiteks juunis liitudes saad 25-eurose tasuta panuse nii juunis, juulis, augustis kui septembris. On oluline, et täidad tingimused eraldi ka järgmistel kuudel.  
NB!  Boonus lisatakse kontole ainult tasuta panuse netovõidu ulatuses (algset panuse summat €25 ei tagastata). Näiteks tehes €25 panuse koefiga 2.0, saad võidu korral oma kontole boonusrahana 25 € (50 € koguvõit – 25 € tasuta panus = 25 €). Kui Sinu tasuta panus võidab, tuleb see 14 päeva jooksul 3 (kolm) korda spordiennustuses läbi mängida koefiga vähemalt 1.50.  
Tähelepanu! Betsafe on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker