Novembri Paf Live oli naiste päralt
 • Jokker.ee
 • 07.11.2021
 • 0

Novembri Paf Live oli naiste päralt

Peaaegu pooled mängijad novembri Paf Live'i finaallauas olid naised. Neist ühel õnnestus turniir ka purki panna. 

6. novembri lõuna paiku kärgatas Olympic Park Casinos järjekordne stardipauk, mis tähistas Paf Live'i pokkeriturniiri algust. Võis eeldada, et karmimad piirangud nagu vaktsiinipassi esitamise ja maski kandmise kohustus koos kell 22.30 lõppema pidava turniiriga vähendab osalejate arvu tuntavalt, kuid tegelikkuses oli kasiino rahvast täis ning mängijaid jagus piisavalt. Kokku osales 74 mängijat. Tehti 21 re-entryt, nii et auhinnapanka kogunes kokku 5772 eurot. See jagunes 11 parima mängija vahel. 

Õigeks ajaks kohale tulnute vahel välja loositav 70 eurot sularaha kukkus seekord mängijale nimega Evert Usin

Mängijate nimekirja nähes tõotas tulla põnev õhtu. Kohal oli kaks ainsat pokkerimängijat, kes on seni suutnud võita neli Paf Live'i tiitlit. Oma viienda tiitli jahil olid nii Robert Kallikorm kui ka Taivo Sillaste. Roberti esimene katse ebaõnnestus võrdlemisi kiirelt, kuid teise bulleti lasi ta õhku hoopis ettevaatlikumalt. Mõlemad mehed jõudsid üpris kaugele, kuid kahjuks ajalugu ei tehtud ja kumbki neist ei suutnud seekord rahadesse tulla. 

Kui möödas oli juba ligikaudu pool turniiri, hakkas teiste seast silma Soome lipu all mängiv, ent Eestis elav Robert Relander. Mehel oli niisama palju õnne kui ka julgust. Stäkk aina paisus ja oli selge, et näeme teda kui mitte võitmas, siis cashimas kindlasti. Varakult suutis stäki üles saada teinegi välismängija, Portugali päritolu Tzvi Lahav. Võis arvata, et temagi teeb tegusid ning jõuab rahadesse. Nii ka läks. Tzvi saagiks jäi kokkuvõttes 6. koht ja auhinnaraha 300 eurot. Mullikohaga pidi seekord leppima Sander Järv, kes sai lohutuseks uue pääsme.

Mis aga vägagi teravalt silma jäi, oli tihe konkurents parima naise tiitlile. Finaallauda jõudis neli naist, napilt jäi rahadest välja veel Birgit Ruuto. 9. kohal platseerus Maili Tannbaum ja teenis 170 eurot. Kolm parimat naist ei andnud alla enne, kui alles 4. koha väljaselgitamisel. Neljandaks jäi lõpuks Christel P. Esikolmik selgitati seetõttu välja Ave Lepiku, Christel Halleri ning Robert Relanderi vahel. 

Ave näitas väga südikat mängu, kuid vastastest väikseimat stäkki ta suuremaks nuumata ei suutnudki, sest käis võidujooks ajaga. Turniirikell pidi kinni löödama kell 22.30 ja täpselt sel hetkel Ave oma viimase käe mängida saigi. Ave žetoonid liikusid Christelile, kelle stäkk oli nüüd silma järgi hinnates Roberti omast kriipsukese suurem. Pärast turniirikella peatumist pidi mängitama veel täpselt kolm jaotust. Kiirelt arutati diili. Roberti meelest olnuks õiglane rahad pooleks teha ning mängida kolm jaotust karika peale. Christel aga arvas, et kuna tema stäkk on pisut suurem, peaks tema rohkem raha saama. Kokkuleppele ei jõutudki. 

Viimased kolm kätt läksid kõik Robertile, sest Christel oli oma eduseisus kindel ning otsustas mitte riskeerida. Foldimine osutus aga halvaks otsuseks, sest kui žetoonid hoolikalt üle loeti, saabus külm dušš - Roberti stäkk oli 25 000 chipi võrra suurem. Kirjade järgi võinuks Robert nüüd endale nõuda nii karikat kui ka 1622-eurost esikoharaha, ent tõelise džentelmenina valis Robert teise tee. Tema ettepanek oli endiselt rahad võrdselt pooleks teha ning flipata karikale veel ühe lisajaotusega. Christel nõustus ning ka kasiinopersonalil polnud selle vastu midagi. Christelil oli seekord rohkem õnne, sest ehkki viimane stardikäsi oli mõlemal heads upi kohta vägagi soliidne ( vs ), jäi Christeli kõrgem kaart peale. Nii Robert kui Christel olid endale kindlustanud 1361 euro suuruse auhinnaraha. 

Lõbusa turniiri kokkuvõtet saad lugeda siit

Paf Live 06.11.2021: €70 No Limit Holdem re-entry (74 osalejat, 21 re-entryt):

 1. koht Christel Haller  - 1361 €
 2. koht Robert Relander - 1361 €
 3. koht  Ave Lepik - 840 €
 4. koht Christel P.  - 580 €
 5.  koht Aleksandr Jelpidiforov - 430 €
 6.  koht Tzvi Lahav - 300 €
 7.  koht Egon Järvoja - 250 €
 8.  koht Aleksandr Arutjunov - 200 €
 9. koht Maili Tannbaum - 170 €
 10.  koht Rasmus Grünberg - 140 €
 11. koht Mario Ruuto - 140 €

Loodetavasti toimub järgmine Paf Live juba detsembris. Hoiame silmad ja kõrvad lahti ning kui kehtivad reeglid lubavad, oled jälle osalema oodatud! Ära unusta, et turniirile on võimalik endiselt kvalifitseeruda kasvõi tasuta - ikka Pafi pokkeritoas

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5