OlyBet annab täna ära 50 piletit WSOPC turniirile, mille võitja saab kuldsõrmuse
  • Jokker.ee
  • 01.05.2020

OlyBet annab täna ära 50 piletit WSOPC turniirile, mille võitja saab kuldsõrmuse

Iga-aastaselt Las Vegases toimuv turniiripokkeri MM ehk World Series of Poker (WSOP) on edasi lükatud ning MM on kolinud internetis GGPoker netipokkeri võrgustikku, mille strateegiliseks partneriks Eestis on eilsest OlyBet.

Maikuu lõpuni toimub WSOP Super Circuit netipokkeri MMi võistlusseeria raames sadu turniire, kokku on garanteeritud auhinnafondiks 100 miljonit dollarit ning ihaldatud WSOP Circuit sõrmuse teenivad 18 olulisima turniiri võitjad.OlyBeti pokkerimänedžeri Herli Olopi hinnangul oli enam kui poole sajandi pikkuse traditsiooniga WSOP edasilükkamine pandeemia tõttu kahjuks ette aimatav. “Mõttespordialade, sealhulgas pokkeri eeliseks on võimalus viia võistlused üle veebipõhisteks ja tiitlid sel moel ikkagi välja jagada,” selgitas OlyBeti esindaja.

Vaieldamatult maailma ühe pärjatuma pokkerimängija Daniel Negreanu sõnul tuleb WSOP korraldajaid tunnustada otsuse eest tuua seeriavõistlus üle veebi. “Netimängijad on kindlasti õnnelikud, et saavad võimaluse tšempionisõrmustele jahti pidada,” kommenteeris uudist Negreanu, kes kuulub GGPoker võrgustiku profitiimi koos selliste pokkerimaailma superstaaridega nagu Bryn Kenney ja Bertrand “ElkY” Grospellier.

Täna eriturniir mille auhinnafondi lisab OlyBet 2500$ eest lisaväärtust

Täna õhtul kell 20.00 algusega toimub GG-võrgustikus paiknevas OlyBeti uues pokkeritoas kõige-kõige esimene eriturniir, mille 50 parimat teenivad lisaauhinnana tasuta pääsme WSOPC #2 turniirile, mille võitjast saab ametlik maailmameister ja kuldsõrmuse omanik!

Tänase OlyBeti eriturniiri osalustasu maksab 5$, juurdeostuvõimalus ja hiline registreerimine vältab 60 minutit. Lisaks piletitele on auhinnafondis garanteeritud 1000$.

Regiooni suurimale turniiripokkeri eestvedajale Olympic Entertainment Groupile kuuluv OlyBet alustas eilsest GGPokeri võrgustikuga strateegilist koostööd, mis tagab ka Eesti mängijatele ligipääsu WSOP Super Circuit võistlussarja turniiridele. Uus pokkeritarkvara on saadaval Windowsi ja Apple’i arvutitele, Androidi ning peagi ka iOS nutiseadmetele.

Pärast 2014. aastal käivitamist Aasias ja viimaste aastate hoogsat kasvu Euroopas, Kanadas ja mujal, on GGPoker kasvanud pokkerivõrgustikest maailma suurimaks, kus mängib üheaegselt keskmiselt ligi 30 000 inimest. 

OlyBet on regiooni suurim pokkeri, spordiennustuse ja kasiinomängude pakkuja, tegutsedes Eestis, Lätis ja Leedus. OlyBet on Euroopa juhtiva kasiinooperaatori Olympic Entertainment Groupi online-kaubamärk. Grupis on kokku üle 100 kasiino Eestis, Itaalias, Leedus, Lätis, Maltal ja Slovakkias. 


WSOPC kava, mille võitjad teenivad kuldse sõrmuse ja saavad ametlikeks maailmameistriteks
schedule_wsop-circuit-online-series_en-1.jpg
Nii olemasolevaid kui uusi OlyBeti mängijaid ootab GG-pokkerisse esmakordsel sisselogimisel:

- 2000$ tervitusboonus (tuleb aktiveerida omal sobival ajal, pärast mida kehtib 90 päeva)
- 300$ väärt mesinädalad (tuleb aktiveerida esimese 3 päeva jooksul)
- 100$ väärtuses tasuta turniiripileteid
- Ja kuni 100% cashback Fish Buffet lojaalsusprogrammiga.


NB! Pokkerialiase ehk lauas kuvatava nime saad valida esmakordsel sisselogimisel - seda hiljem muuta ei saa. OlyBeti uus pokkeritarkvara on saadaval Windowsi ja Apple’i arvutitele, Androidi ning peagi ka iOS nutiseadmetele.

Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5