OlyBeti jalgpalli EM-i eripakkumine: €15 KINGITUSEKS, lisaks 100-eurone boonus
  • Jokker.ee
  • 16.06.2016

OlyBeti jalgpalli EM-i eripakkumine: €15 KINGITUSEKS, lisaks 100-eurone boonus

OlyBeti spordiennustus kingib alganud jalgpalli Euroopa meistrivõistluste puhul igale uuele liitujale 15 eurot. Sellele lisandub kuni €100 deposiitboonus ning mitmesugused eripakkumised, mis muudavad jalgpalli EM-ile panustamise tavapärasest soodsamaks. 

15 eurot kingitakse mängijale tasuta spordipanuse näol 12 tunni jooksul. Juhul kui panus võidab, makstakse netovõit välja boonusrahas ning see tuleb ühel korral läbi mängida, panustades sündmustele, mille koefitsient on vähemalt 1.60. See tähendab, et läbimängimise nõuded on väga lihtsad - sisuliselt piisab tasuta raha saamiseks kahest panusest ilmsele favoriidile.

Oma tasuta 15 EUROT saad siit.

Lisaks sellele pakub OlyBet 100% kuni €100 deposiitboonust. See tähendab, et juhul kui mängija deponeerib oma kontole näiteks 50 eurot, antakse talle 50-eurone boonus. NB! OlyBetis lisatakse  boonusraha kontole alles pärast panustamisnõude täitmist.

Enne boonuse saamist tuleb teha panuseid vähemalt 10-kordse sissemakse ulatuses. Arvesse lähevad vaid need panused, mille koefitsient on 1.60 või kõrgem. Panused tuleb teha 31 päeva jooksul ning arvesse lähevad arvesse kõik panuse tüübid nii pre-match kui live formaadis.

Kehtivad jalgpalli EM-i eripakkumised OlyBetis

OlyBetil on jalgpalli EM-iks ka teisi eripakkumisi, millelt on lõiganud üle 160 euro kasu ka meie virtuaalne kangelane Boonusesõber Bruno

5-fold panused

Igal nädalal võimaldab OlyBet panustada kahel korral viiele kohtumisele korraga. Tegemist on tavalise mitmikpanusega, kuid panustaja kasuks mängib asjaolu, et juhul kui üks panus viiest läheb mööda, makstakse algsumma tagasi. Panuseid võib teha ükskõik kui palju e. soovi korral ka kõik kahtlasemana tunduvad paarid "läbi mängida". Kui kõik viis mängu lähevad täppi, makstakse võit välja vastavalt koefitsiendile.

€3000 King of The Hill turniir

Aktiivseimad spordipanustajad võistlevad 3000-eurose auhinnafondiga King of the Hill võistlussarjas. Punktide teenimiseks tuleb teha panuseid jalgpalli EM-ile, täpne punktisumma kujuneb lihtsa valemi (PANUS x KOEFITSIENT) alusel. Arvesse läheb kuni 50 enim punkte toonud maksimaalset 10-eurost panust.

Võitjat ootab 1000 eurot ja OlyBeti spordibaaride fännipakett. Rahalisi auhindu jagub nii esikümnele kui ka viimaseks jäänud mängijale. Lisaks loositakse igal reedel üks 100-eurose lisaauhinna võitja. 

€1000 Panuste maania

Samuti korraldatakse võistlus selle peale, kes teeb kõige rohkem panuseid jalgpalli EM-ile. Iga vähemalt 10-eurosendine EM-ile tehtud üksikpanus annab ühe punkti. Seejuures pole vahet, mitu panust ning kellele teed, isegi mitte see, kas panus võidab või mitte. Oluline on vaid, et iga panus oleks tehtud vähemalt koefitsiendiga 1.60.

30 parimat saavad oma kontole 10 eurot pärisraha, lisaks loositakse 100 parima vahel välja 50-tolline Smart TV. Igal reedel valitakse ka üks juhuslik, kes saab lihtsalt 10 eurot pärisraha. 

Lisaks loosib OlyBet nende vahel, kes jagavad uue mängija promolehte Facebookis, välja kolm 100-eurost auhinda.

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5