Optibet Poker uued eripakkumised: vägevad Twisterid + kuni 55% cashback!
  • Jokker.ee
  • 04.07.2020
  • 0

Optibet Poker uued eripakkumised: vägevad Twisterid + kuni 55% cashback!

2. juulil siirdus Optibeti pokkerituba Playtechile kuuluvasse iPoker võrgustikku ning täna on meil hea meel tutvustada Optibeti juulikuised promosid. Samuti räägime pisut täpsemalt iPoker võrgustikust ning selle võimalustest. 

Mis on iPoker?

iPoker on Playtechi poolt juba 1999. aastal rajatud pokkerivõrgustik, mis sai pärast äsjast MPN-i lagunemist kõvasti täiendust. Lisaks Optibetile siirdus juuli alguses iPoker'isse ka teine Enlabsi kontsernile kuuluv ning peamiselt Skandinaavia turule suunatud pokkerituba BestPoker. 

Koos vanade ja uute tulijatega on kunagise maailma suurima võrgustiku eesmärk taas kõrgustesse tõusta. Kui oma ala suurte valitsejate vastu veel ei saada, ollakse näiteks MPN-ist juba märksa suurem.

Eelkõige on iPoker suunatud Euroopa turule. iPokeril pole just ülearu palju eripakkumisi, kuid need on samas väga lihtsad ja loogilised. Arvestades suurtest konkurentidest väiksemat mängijate arvu, on ka erinevates edetabelites kõrgete kohtade saavutamine märksa lihtsam.

iPoker mängukeskkond

Optibeti kaudu allalaaditavas iPoker tarkvaras saab mängida nii Texas Holdemit, Omahat kui 6+ Holdemit (tuntud ka kui Short Deck Poker). Olemas on ka erilised kiirpokkeri lauad, kus käib aktiivne mäng peamiselt madalatel tasemetel. 

Turniirisõbrad saavad nautida nii MTT kui SNG-turniire (viimaste sisseostud 0.10 € kuni 50 €). Regulaarselt toimuvate MTT-de sisseostud ulatuvad 100-200 euroni ning tänu garanteeritud auhinnafondidele sobivad paljud neist mängimiseks ka kõvematele tegijatele. Iganädalase Main Sunday Event garantii on näiteks 30 000 eurot ning sisseost 100 eurot. Kuu lõpus toimub ka üks 50 000 € garantiiga turniir. 

Väga populaarsed on Twister-kiirturniirid, mille sisseost on vahemikus 1-100 eurot. Mängutempo on Twister-turniiridel lausa erakordselt kiire ning lisaks tavaturniiridele (auhinnafond kuni 1000 x) saab proovida kätt ka võimsatel Age of the Gods Jackpot-turniiridel. Seal võib kõigest 1 euro eest pääseda mängima ka kuni poolele miljonile! 

Opti laud 2.jpgiPokeri "kiire" rahalaud

Tervitusboonus 200% kuni 2000 €

Kõiki uusi mängijaid ootab 200% kuni 2000 € sissemakseboonus. NB! See kehtib ka nendele mängijatele, kel oli konto "vanas" ehk GG-võrgustikus asunud Optibetis! 

See boonus on jagatud kahte osasse:

1) 200 % kuni 800 € boonus (ajalimiit 60 päeva). Iga reigitud 10 € eest saab mängija 2 eurot boonust (tinglikult 20% cashbacki)

2) 200% kuni 1200 € boonus (ajalimiit 90 päeva). Iga reigitud 10 € eest saab mängija 1 euro boonust (tinglikult 10% cashbacki)

Pane tähele, et tervitusboonuse saamiseks tuleb vajutada “Opt-in” ning tervitusboonust saab kasutada vaid korra. 

Eriti oluline: Tervitusboonus lisandub tavapärasele cashbackile ning muudest boonustest saadud hüvedele. See tähendab, et iPokeris on teenida kokku koguni kuni 55%-list cashbacki!

Lihtne ja loogiline cashback kõigile

Optibeti uus cashbacki süsteem on väga ihtne ja arusaadav. Sinu cashbacki protsendi määrab 100% ulatuses käive, mitte loosiõnn, oskused või mängutaktika. 

Kõik mängijad alustavad tasemelt "Jack" ning saavad iga reigitud 1 euro eest 10 VIP-punkti. Jõudes järgmisele tasemele, kehtib VIP-punktide kordistaja, mis suurendab ka rakebacki. 750 euro tasumine reigiks tagab mängutaseme "Joker", mis toob sisse juba 35% rakebacki. Sellele lisanduvad teiste kampaaniate käigus teenitud võimalikud hüved ja auhinnad!

Cashback.jpg

Iga 100 VIP-punkti eest saab mängija 1 € pärisraha ning enda progressi saad jälgida pokkerikliendis, valides "Minu konto" > "VIP". Oma taseme hoidmiseks pead koguma igal kuul sama koguse punkte, vastasel juhul taset langetatakse. Punkte hoitakse kontol täpselt 12 kuud. 

Eriti oluline: Arvestus on contributed-põhine ja põhineb iga mängija poolt makstud reaalsel reigil. See tähendab, et "fishe" ei kohelda paremini kui häid mängijaid (mida praktiseerivad hetkel mitmed pokkeritoad).

Igapäevased Summer Twister missioonid - võida kuni 1000 € kohe kätte!

1.-24. juulil võid täita igapäevaseid missioone ning saada auhinnaks ühekorraga kuni 1000 eurot puhtalt kätte!

Missioonid on väga lihtsad ning kehtivad vähemalt 5-eurose sisseostuga turniiridel. Näiteks tuleb saada mõni teatud stardikäsi või lihtsalt võtta lihtsalt osa teatud arvust turniiridest. Kampaaniaga liitumiseks ava Optibeti tarkvara, klikka "Missions" ning tee opt-in. Sealt leiad ka missioonide kirjeldused.

Kui igapäevane missioon on täidetud, siis saad kas kraapekaardi või pääsed õnnaratast keerutama. Loosiauhindadeks on Twisteri piletid või raha ning nagu mainitud - eriti hea õnne korral on võimalik võita koguni 1000 eurot. 

12 500 eurot igal nädalal aktiivseimatele Twisterite mängijatele

Lisaks suvisele Twisteri päevamissioonidele toimuvad ka iganädalased Twisteri rallid, mille iganädalane auhinnafond on 8050 € rahas + 4450 € väärtuses Twisteri pileteid ehk kokku 12 500 eurot. 

Võistluses osalemiseks tuleb lihtsalt Twister-turniire mängida. Kehtivad lihtsad põhimõtted:

- Igal turniiril osalemine annab punkte, iga 1 € buy-in = 1 punkti

- Iga turniiri võitmine annab topeltpunktid,

- Mida kõrgem on buy-in, seda rohkem punkte saad. Turniiride sisseost on vahemikus 1 kuni 100 eurot. 

See tähendab, et näiteks 1-eurose turniiri võitmine annab 2 punkti (1x1x2), 100-eurose sisseostuga turniiril teiseks tulemine toob aga kontole 100 punkti (100x1x1).

Iga nädala 250 parimat jagavad suurepäraseid auhindu, mis kantakse üle esmaspäeval hiljemalt kell 17:00 Eesti aja järgi. Esimene koht saab 1000 eurot pärisraha, viimane auhinnaline koht (250.) aga KOLM 5-eurost TASUTA Twister turniiripiletit. 

Optibet Twister.jpgAge of The Gods Twister Jackpot-turniir

Pane end proovile äsja võrgustikku vahetanud Optibeti pokkeritoas!

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5