Otepää meistritiitli võitis Raiko Laane
  • Jokker.ee
  • 21.08.2017

18. augustil Annimatsi kämpingus toimunud arvult neljandatel Otepää meistrivõistlustel võidutses tartlane Raiko Laane (pildil vasakul), kes alistas 27 konkurenti. 50-eurose sisseostuga No Limit Holdem pokkeriturniiri viis läbi Betsafe pokkerituba.

Turniiril osales värvikas seltskond ning esindatud olid nii Tallinn, Pärnu, Võrumaa, Viljandimaa, Valgamaa, Tartu, Puhja kui isegi Hiiumaa. Lisaks võistluse suurimale staarile, Eesti läbi aegade ühele parimale netimängija Andres Allsalule olid kohal ka näiteks Valga pokkeriproff Ott Jaakson, kõikjale jõudev Puhja pokkeriklubi hing Toivo Ojasoo, hinnatud turniirihai Taivo Sillaste jpt.

1260-eurosest auhinnafondist sai osa viis parimat ning saatuse tahtel pidi just Andres Allsalu leppima mullimehe kohaga. Võistluse lõpetas pealinlase Jaan Staubi (pildil paremal) ja Raiko Laane kokkulepe, mis tagas mõlemale 400-eurose võidu. Flipis karikale ning 30 eurole saatis edu Raikot.

Väga sisuka mänguga paistis järjekorselt silma sel suvel regionaalsetel pokkeriturniiridel väga hea pokkerivormi saavutanud Andres Tomson, kes tuli Otepääl kolmandaks ja võitis 210 eurot. Andrese abikaasa - mullune Otepää pokkerimeister Kaja - oli samuti hoos, saavutades korraliku viienda koha (90 eurot). Nende vahele kiilus end Ever Toots (130 eurot).

Otepää MV.jpgOtepää meistrivõistlused 2017

Turniiridirektori Tarmo "Waim" Pika sõnul alustati Otepää meistrivõistluste korraldamist juba 2014. aastal ning lisaks Kaja Tomsonile on tulnud eelnevalt võitjaks ka Mirko Raid ning Agris Saarva. Tavapäraselt järgnesid tiitlivõistlustele iga-aastased pubipokkeri suvepäevad.

Otepää meistrivõistlused 2017: €50 No Limit Holdem freezeout (28 osalejat)
Lõppjärjestus ja auhinnarahad (EUR)
1. Raiko Laane - 430
2. Jaan Staub - 400
3. Andres Tomson - 210
4. Ever Toots - 130
5. Kaja Tomson - 90

Järgmised regionaalsed tiitlivõistlused toimuvad 26. augustil, mil selgub Võru pokkerimeister. 50-eurose sisseostuga No Limit Holdem turniiri viiakse läbi Petseri 14 asuvas Võru Grand Prix kasiinos.

Tiitlivõistluste pileti saab hankida läbi Betsafe pokkeritoa hiljemalt 25. augustiks kell 15:00. Pileti võib osta kas otse või võita läbi Betsafe'is toimuva igapäevase online-kvalifikatsiooni, mille leiad "Turniirid > Satelliit > Triobet Events".
Kell 18:30 viiakse läbi freeroll, mille 5 parimat saavad 3,30€ pileti.
Kell 19:30 toimub 3,30€ satelliit, mille parimaid ootab 11-eurone pilet.
Kell 20:00 algab 11-eurose sisseostuga online-satelliit, kus on vähemalt üks live-turniiri pilet garanteeritud.

NB! Pärast online-kvalifikatsiooni lõppu võib soetada turniiripileti ka otse Grand Prix kasiinost (vabade kohtade olemasolul kuni hilise registreerimise lõpuni). Kõik auhinnarahad makstakse välja Betsafe'i kontole.