Ozzy Osbourne sai omanimelise slotimängu, saa kuni 100 tasuta spinni!
  • Jokker.ee
  • 22.11.2019
  • 0

Ozzy Osbourne sai omanimelise slotimängu, saa kuni 100 tasuta spinni!

Oleme varemgi kirjutanud slotimängudest, mis põhinevad mõnel maailmakuulsal rockbändil või muusikul. Olgu nendeks siis näiteks septembri lõpus ilmavalgust näinud Demon, Rootsi power-metal grupp Sabaton või hoopis tõeline klassika Jimi Hendrix.

Nüüd on slottide maailma jõudnud ka legendaarne Inglise muusik Ozzy Osbourne, keda tuntakse nii Black Sabbathi, hiilgava soolokarjääri kui ka telesarja The Osbournes läbi.   

NetEnt'i poolt tehtud mängust endast me täpsemalt ei räägi - mine ja proovi järele! - aga põnevaid funktsioone ja head muusikat on seal omajagu, samuti võimalus suurelt võita!

Niipalju võime siiski öelda, et mäng on keskmise volatiilsusega (madal volatiilsus tähendab palju väikesi, kõrge aga vähe suuri võite) ning 96,67%-lise tagasimaksega. Võrdluseks - nii Demon kui Sabaton on Ozzy slotikast märksa kõrgema volatiilsusega. 

Uue sloti tulekuga käivituvad kindlasti ka eripromod, millega näiteks Betsafe on juba algust teinud. Kui teed ajavahemikus 22.-24. novembrini vähemalt 20-eurose sissemakse, siis antakse Sulle 10-100 tasuta spinni (selgub loosi teel). Eriti hea on aga see, et võidetud raha tuleb kõigest üks (1) kord läbi mängida! 

Betsafe bänner.jpgTähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker