Pokerstarsis saab nüüd mängida Short Deck ehk 6+ Hold'emit (lisatud video)
  • Jokker.ee
  • 17.01.2019
  • 0

Pokerstarsis saab nüüd mängida Short Deck ehk 6+ Hold'emit (lisatud video)

Maailma suurim pokkerituba Pokerstars võitleb juba aastaid online pokkeri langustrendiga tuues oma mänguvalikusse erinevaid uusi formaate, millest viimasena lisati eile Short Deck ehk 6+ Hold'em, mis siiani oli rohkem tuntud live high stakes mängudest.

Short Deck kaardipakis on eemaldatud kõik kaardid kahest kuni viieni ehk pakis on 36 mängukaarti. Kuna pakis on nn "prügikaarte" vähem, siis mäng on rohkem põnevam rohkemate olukordadega ehk tugevaid kombinatsioone esineb tihedamini.

Tasub tähele panna, et kombinatsioonide tugevusjärjestus pole enam Texas Hold'emile tavapärane. 6+ Hold'emis mast (Flush) on tugevam kui maja (Full House). Ässaga saab moodustada endiselt rea mõlemat pidi ehk A6789 on rida nagu ka 10JQKA. Ka kohustuslikud pimepanused on muutunud - kõik mängijad panustavad Ante ning positsioonil (button) olev mängija panustab ühe pimepanuse.

Kuna kaardipakis on vähem kaarte, siis näiteks ässade saamise tõenäosus on nüüd suurem  221:1 vs 105:1 ning ka näiteks kolmiku tabamine 11.8% vs 18%.

MÄNGIMA - $30 HÜVEDEPAKETT TÄIESTI NIISAMA!

Vaata kõrgetasemelist 6+ Hold'em mängu koos Phil Ivey'ga


pokerstars-logo-742284.gif

$30 HÜVEDEPAKETT TÄIESTI NIISAMA!

1) Ava konto PokerStarsis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kasuta konto loomisel turunduskoodi (marketing code) psp21722
3) Tee esimene vähemalt 20-dollariline deposiit, kasutades boonuskoodi THIRTY
4) PokerStars annab Sulle TÄIESTI NIISAMA järgmise hüvedepaketi

ttt.png

Tähelepanu! PokerStars on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5