POKKERIVIDEO: Kas sina oleksid suutnud foldida?
  • Jokker.ee
  • 10.01.2019

POKKERIVIDEO: Kas sina oleksid suutnud foldida?

Bahamal käimasolevatel Pokerstarsi mängijate meistrivõistlustel (PokerStars Players Championship) toimus teisel mängupäeval videosalvestustega eriline jaotus, mille käigus Thi Xua Nguyen (pildil) tegi imelise foldi (kaartidest loobumise), mis on pannud väga paljud maailma pokkeriportaalid ja mängijad sellest täna rääkima. Vaatame meiegi, mis siis juhtus.

Jaotus rullus lahti vietnamlanna Nguyeni pre-flop tõstega buttonilt, millele vastas suurel pimepanusel Athanasios Polychronopoulos (ilmselt kreeklane?) 3-bet panusega, mille Nguyen callis.

Seejärel diiler avas esimesed ühised taskukaardid ehk flopi -

122.png

Flop checkitakse läbi mõlema mängija poolt ja diiler paneb turni (neljas ühine kaart) veel ühe emanda -

222.png

Nüüd kreeklane check-callib Nguyeni panuse, mille järel diiler asetab riveri (viimane ühine kaart) -

333.png

Pre-flop ületõstja kreeklane taas checkib, Nguyen tunneb (veel) end üsna hästi ja teeb panuse 50 000 (jättes endale ette veel 150 000). Nüüd aga ootamatult kreeklane vastab sellele üsna kiirelt ALL-IN! Alles on 220 mängijat, auhinnaraha jagub 180 parimale.

Tegemist on Pokerstarsi ajaloo suurima 25 000$ sisseostuga turniiriga, mille võitja teenib üle 5 miljoni dollari. Turniiri alustas 1039 mängijat, kellest üle 300 osales tasuta läbi Pokerstarsi 2018. aasta "Platinum Pass" kampaania raames (koos majutuse ja reisirahaga üle 8 miljoni dollari eest tasuta pakette!).

Pokerstars lisab antud turniiri võitjale 1 miljon dollarit! Turniiril osales tasuta ka 4 eestlast, kes paraku ükski auhinnarahadesse ei jõudnud (Ermo Kosk, Mirko Raid, Imre Kivilo ja Kristo Klaassen).

Aga jaotuse juurde tagasi tulles Nguyen foldib lahtiselt  ehk runner-runner maja! Antud lauakaartidega (boardil) kaotaks ta vaid taskuässadele ja -kuningatele. Tugev fold või hoopis jänespüks?

444.png

Kreeklane on imestunud vastase kaarte nähes ja suurepärase foldi näitamise eest näitab ka enda taskukaarte, milleks taskuässad!

555.png

Kas sina oleksid suutnud foldida siinkohal maja? Hiljem Nguyen lõpetas auhinnalisel 153. kohal teenides 25 450 dollarit. Turniiri võitja selgub homme, jälgi mängu (live-stream) Pokerstars Twitch kanalil.

Vaata juhtumit videopildis ja Best Poker Coaching analüüsiga (inglise keeles)


pokerstars-logo-742284.gif

$30 HÜVEDEPAKETT TÄIESTI NIISAMA!

1) Ava konto PokerStarsis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kasuta konto loomisel turunduskoodi (marketing code) psp21722
3) Tee esimene vähemalt 20-dollariline deposiit, kasutades boonuskoodi THIRTY
4) PokerStars annab Sulle TÄIESTI NIISAMA järgmise hüvedepaketi

ttt.png

Tähelepanu! PokerStars on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5