Pühade ajal leidis omaniku nii 38,46 kui 13,52 miljoni eurone slotivõit!
  • Jokker.ee
  • 05.01.2024

Pühade ajal leidis omaniku nii 38,46 kui 13,52 miljoni eurone slotivõit!

Vahetult enne jõulupühi langes lõpuks enam kui 16 kuud paisunud WowPot, mis oli kerkinud koguni 38 461 200-euroseks. Tegemist on ajaloo võimsalt suurima võiduga online-slottidel, eelmine rekord oli umbes kaks korda väiksem.

Võidu detailid pole veel täpselt selgunud, kuid WowPoti haldav Games Global on andnud teada, et see saadi slotikal Wheel of Wishes. Tegemist on väga lihtsa ning madala volatiilsusega slotikaga, kus tuleb boonusmängu pääsemiseks käivitada esiteks Power Spin funktsioon ning saada seejärel kolmele keskmisele rullikule hiigelsuur õnneratta sümbol. 

WowPotil on neli taset, millest madalaim algab 10 ühikust (euro, nael või dollar), kõrgeim aga kahest miljonist. Keskmiselt langeb üks jackpottidest iga 15 sekundi jooksul, lõviosa nendest on mõistagi madalaima taseme omad. Kokku on WowPot'idega võidetud üle 225 miljoni euro ning erinevaid võite on olnud üle 5,3 miljoni. Kahel korral on suuruselt teise Jackpoti võitnud ka eestlane, ühte edukat keerutust saate näiteks järelvaadata siit.

KUS MÄNGIDA WOWPOT SLOTIKAID? NÄITEKS PAFIS!

Kui viimane suurim jackpot saadi kätte 2022. aasta augustis, siis WowPot'i rekord pärineb 2021. aastast, mil Book of Atem slotikal saadi kätte 17,5 miljonit eurot. Jackpoti vallandumine on juhuslik ning keegi ei tea, millal täpselt see võib juhtuda. WowPoti saab jahtida erinevatel slotikatel.

Suurvõit saadi ka Mega Moolah slotikal

Maailmarekordi kõrval väärib tähelepanu ka jõuluõhtul saadud 13,52 miljoni eurone hitt eestlaste ammu tuttavas jackpot-mängud Mega Moolah. Sel korral andis täistabamuse 20-eurone panus mängus Book of Mega Moolah. Võitjaks osutus britt, kes mängis Betway online-kasiinos. 

Mega Moolah kõrgeima Jackpoti on kahel korral hittinud ka eestlane. Huvitav on teada, et tegemist oli järjestikuste võitudega, mõlemad anti välja Optibeti kasiinos ning mõlemal korral olid võitjateks 30-aastased Eesti ehitajad. Vaevalt leidub online-slotimängude ajaloos suurimat kokkulangevust! Vaata siit esimest - 6,5 miljoni eurost täistabamust!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5