LIVE

Saa iga Betsafe'is panustatud 10€ eest ühe euro spordiboonust
  • Jokker.ee
  • 04.02.2018
  • 0

Saa iga Betsafe'is panustatud 10€ eest ühe euro spordiboonust

29. jaanuarist kuni 4. märtsini on Betsafe'i spordiennustus peomeeleolus. Kõik mängijad saavad iga panustatud 10 € eest 10 punkti ning iga 10 punkti annab 1 € spordiboonust. Tegemist on matemaatiliselt tulusa pakkumisega. 

NB! Promos osalemiseks tuleb sellega esmalt vastaval kampaanialehel liituda!

Kuidas boonust saada?

Pärast kampaaniaga liitumist asu panuseid tegema. Pärast 10 euro panustamist saad 10 punkti ning iga päeva jooksul on võimalik teenida kuni 50 punkti. Nii saad nädalas kuni 350 punkti ning kogu kampaania perioodi jooksul kuni 1750 punkti. 

Panused peavad olema tehtud koefitsiendiga vähemalt 1.5 ning arvesse lähevad nii üksik- kui mitmikpanused. Pole vahet, millisele sündmusele need tehakse ega seegi, kas kasutatakse arvuti või mobiiliseadet.

Pea meeles, et igal nädalal ümardatakse punktid allapoole ja makstakse välja boonus summas kas 5 €, 10 €, 15 €, 20 €, 25 €, 30 € või 35 €. Näiteks 10 € boonuse saamiseks peab klient koguma vähemalt 100 punkti. Kui klient kogub näiteks 80 punkti, saab ta aga 5 € spordiboonuse

Näide: 

Punktid Betsafe pidustused.jpg

Saadud spordiboonus tuleb spordiennustuses enne väljamakse tegemist või vahendite teistes mängudes kasutamist läbi mängida 7 päeva jooksul vähemalt kolm (3) korda minimaalsete koefitsientidega 1.8.

Näiteks juhul kui saad 10 € boonuse, tuleb see läbi mängida vähemalt kolm (3) korda. See tähendab, et boonuse läbimängimiseks ja väljamakse tegemiseks või vahendite teistes mängudes kasutamiseks tuleb teha panuseid vähemalt 30 € eest.

UUS MÄNGIJA SAAB BETSAFE'IS €100 VÄÄRTUSES TASUTA PANUSEID + VIAPLAY SPORDIPAKETI 3 KUUKS

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker