Saaremaa pokkerimeister selgub 16. juunil: kas Mairold kaitseb tiitlit?
  • Jokker.ee
  • 07.06.2018
  • 0

Saaremaa pokkerimeister selgub 16. juunil: kas Mairold kaitseb tiitlit?

Laupäeval, 16. juunil selgub Grand Prix Kuressaare kasiinos selleaastane Saaremaa pokkerimeister. 100-eurose sisseostuga, juba kuuendat aastat järjest toimuv No Limit Holdem pokkeriturniir algab kell 15:00 ning koheselt pääseb laudadesse 50 kõige kiiremat. Võitja saab uhke karika, tavapäraselt kostitatakse kõiki osalejaid nii snäkkide kui tervitusjookidega. 

Turniiril on lubatud teha 1 re-entry esimese 150 minuti jooksul, täpselt sama kaua kestab ka hiline registreerimine. Tasemed vältavad 25 minutit, algstäkk on 25 000 punkti ning varajasi registreerujaid ootavad lisapunktid:  kui registreerud ja tasud turniiripileti eest enne 14.06 kell 23:59, siis saad 2500 ning kui enne 15.06 kella 23:59, siis 1000 punkti stäkilisa.

Turniiri struktuur
Saaremaa MV stuktuur.jpg

Mullused Saaremaa lahtised meistrivõistlused osutusid äärmiselt edukateks: unikaalseid osalejaid tuli kohale koguni 63 (seitse rohkem kui tunamullu) ning kamba peale tehti ka 10 re-entryt. Osalejate huvi oli niivõrd suur, et kõik 50 algset kohta müüdi välja juba nädal enne võistluse algust, kuid mängu lasti siiski ka teised huvilised.

Turniiri võitis tantsutähest harrastusmängija Mairold Millert, kes on kohal ka sel aastal. Lisaks Saaremaa pokkeriparemikule jahtis tiitlit palju külalisi erinevatest Eestimaa paikadest. Kõige suuremate välisdelegatsioonidega olid esindatud Pärnu ja Tallinn ning osalejate seas ka sellised staarid nagu Markku Koplimaa, Roland Luik, Villu Metsur, Marius Morel, Laur Sibold jpt.

Juba järgmisel nädalavahetusel algavale turniirile saad registreeruda siin, attendi üritusele ka Facebookis

Mairold.jpgMairold Millert tuleb 16. juunil tiitlit kaitsma

Soodushinnaga majutus pokkerimängijatele
Kui Sa ei ela Saaremaal, siis tea, et Arabella hotell Kuressaare kesklinnas pakub pokkerimängijatele soodushinnaga majutust:
- Tuba ühele €35,
- Tuba kahele €50,
- Tuba kolmele €66.

Soodushinnaga tube on piiratud koguses! Info ja broneerimine toimub kas meili teel hotell@arabella.ee või telefonil 455 5885, kasutades parooli "Saaremaa Meistrivõistlused". Võistluse edenedes pannakse käima ka rahamäng ning jagatakse eripriise.

Seotud mängud

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino