Täna algab MPN pokkerivõrgustikus EMV 2019 online-kvalifikatsioon
  • Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon
  • 18.02.2019
  • 0

Täna algab MPN pokkerivõrgustikus EMV 2019 online-kvalifikatsioon

Täna algab MPN pokkerivõrgustikus online-kvalifikatsioon 17.-27. aprillil toimuvatele arvult 16. Eesti meistrivõistlustele pokkeris (EMV). Alates 18. veebruarist saavad jahtida turniiripileteid kõik Coolbeti, Pafi, Betsafe'i ja OlyBeti pokkeritoa mängijad!

Igapäevaselt on võimalik püüda pileteid nii EMV põhiturniirile (350 eurot) kui ka kõikidele EMV raames toimuvatele 70- ja 150-eurose osalustasuga turniiridele. Sarnaselt eelmistele aastatele on võimalik pääseda EMV-le ka päris tasuta, alustades esmaspäevast laupäevani kell 18:30 algavatelt freerollidelt, millel kõigil on garanteeritud VÄHEMALT KAHEKSA €3,30 maksvat satelliidipiletit. 

"Tänu MPN-pokkerivõrgustikus tegutsevatele pokkeritubadele saavad tuhanded Eesti pokkerisõbrad suurepärase võimaluse kvalifitseeruda Eesti aasta tähtsaimale pokkerifestivalile tasuta ning kümned õnnelikud pääsevadki täiesti reaalselt ilma igasuguse riskita Eesti meistritiitleid jahtima," kiitis festivali korraldava Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni juhatuse liige Tanel Reisi

EMV online-kvalifikatsioon kulmineerub tõelise satelliidimaratoniga 14. aprillil, mil toimub 8 garanteeritud piletiga EMV põhiturniiri turbo-satelliit ning erandkorras lähevad jagamisele ka vähemalt kaks 1000-eurose sisseostuga high-rolleri ning 200-eurose sisseostuga No Limit Holdem 8-max Knockout Turbo piletit. 

Oluline on teada, et kõik 70-eurose sisseostuga satelliidid on reigivabad!

EMV'19_Satikad-kava_A4.jpg
Online-satelliitide kava MPN-võrgustikus

"Garantiide olemasolu online-satelliitidel näitab, et kõik Eestis tegutsevad pokkeritoad usuvad EMV õnnestumisesse," kiitis Tanel. "Samuti ei tasu unustada, et nii põhi- kui rahvaturniiril toimuvad last-longer võistlused, millel saavad osaleda kõik vastavat rinnamärki kandvad online-kvalifitseerujad. Kui põhiturniiril on preemiaks 2000-eurone pakett MPN Poker Tourile või Unibet Openile, siis rahvaturniiril 350-eurone põhiturniiri pilet," lõpetas Tanel. 

Mõistagi on võimalik pilet vabade kohtade olemasolul ka kohapealt sularahas osta, kuid paraku puudub neil mängijatel võimalus last-longer võistlustel osaleda. 

Tallinnas, Olympic Park kasiinos läbiviidava EMV 2019 käigus jagatakse välja 11 meistritiitlit. Pane tähele, et sel pühapäeval, 24. veebruaril algab online-kvalifikatsioon ka Unibetis!

Artikli foto: EMV 2018, autor Kairit Leibold

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker