Täna Betsafe'i jõulukalendris: saa ärtu masti eest 5 eurot!
  • Jokker.ee
  • 28.12.2017
  • 0

Täna Betsafe'i jõulukalendris: saa ärtu masti eest 5 eurot!

Kui mitmed jõulukalendrid on juba lõppenud, siis Betsafe'i juba 1. novembril alanud kampaania on ikka veel käimas!   

Neljapäeval, 28. detsembril saab igaüks, kellele jagatakse Betsafe'i pokkeritoas ärtu taskukaardid ning kes saab sellega ärtu masti, kaartide avamisel 5 eurot puhtalt kätte! Mängida võib mistahes NLH mängulaudades (välja arvatud heads-up), mille limiidid on vähemalt €0,05/€0,10.

Spordiennustuses on võimalik saada tasuta panus, milleks tuleb teha vähemalt 10-eurone mängueelne panus matšile Crystal Palace - Arsenal koefitsiendiga vähemalt 1.50. Kui Arsenal võidab, siis saad 5-eurose tasuta panuse. 

Need, kes aga mängivad Betsafe'is slotimängu "Emoji Planet" vähemalt 50 € eest, saavad hiljem 10 tasuta spinni samasse mängu.

Jõulukalendri kampaania on avatud ainult klientidele, kelle konto on registreeritud aadressiga Eestis ning kes on liitunud “HAARA JÕULUDEL KELLADEST” kampaaniaga, mille leiad sellelt Betsafe'i lehelt.  Iga kampaaniapäeva periood on vahemikus 00:00 kuni 23:59

Pakkumiste valik on väga lai - näiteks jagatakse nii tasuta keerutusi, tasuta spordiennustuse panuseid, pokkeripileteid kui ka niisama raha. Iga klient võib saada ühe päeva jooksul maksimaalselt ühe auhinna ühe toote (spordiennustus, kasiino või pokker) kohta. Auhinnad makstakse välja järgneva tööpäeva jooksul, juhul kui pole teisiti välja toodud. 

€100 VÄÄRTUSES TASUTA PANUSEID

1) Ava konto Betsafe spordiennustuses läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Tee sissemakse ning panusta kalendrikuu jooksul kokku vähemalt €10 väärtuses koefiga alates 1.50. 

3) Betsafe ANNAB SULLE €25 TASUTA PANUSE
4) Korda sama protsessi kolmel järgmisel kuul. Näiteks oktoobris liitudes saad 25-eurose tasuta panuse nii oktoobris, novembris, detsembris kui jaanuaris. On oluline, et täidad tingimused eraldi ka järgmistel kuudel.  
NB!  Boonus lisatakse kontole ainult tasuta panuse netovõidu ulatuses (algset panuse summat €25 ei tagastata). Näiteks tehes €25 panuse koefiga 2.0, saad võidu korral oma kontole boonusrahana 25 € (50 € koguvõit – 25 € tasuta panus = 25 €). Kui Sinu tasuta panus võidab, tuleb see 14 päeva jooksul 3 (kolm) korda spordiennustuses läbi mängida koefiga vähemalt 1.50.  
Tähelepanu! Betsafe on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker