Täna Unibeti advendikalenderis €2000 freeroll, kohtade arv piiratud!
  • Jokker.ee
  • 04.12.2016

Täna Unibeti advendikalenderis €2000 freeroll, kohtade arv piiratud!

Pühapäeval toimub Bukarestis Unibet Open põhiturniiri finaallaud ning meeles peetakse ka pealtvaatajaid - nimelt on tänases advendikalendris 2000-eurone freeroll, kuhu pääseb 1500 kõige kiiremat registreerujat. 

Turniiri on kaitstud salasõnaga ning algab kell 19:30 Eesti aja järgi. Registreeruda saab tund aega enne turniiri algust. 

Parooli saamiseks ela kaasa Unibet Openi finaallauale (ülekannet saad näha selle lõigu all) alates kell 17:00. Turniiri leidmiseks pokkeritarkvaras ava "Tournament", kliki seejärel "View Full Tournament Schedule” ning sisesta otsingusse "Unibet Open Bucharest”.Jälgi ka teisi Unibeti advendikalenderi pakkumisi ajavahemikus 1.-24. detsembrini, sest pakutavate hüvede koguväärtus on üle 500 tuhande euro. Lisaks pääsed ainuüksi igapäevase pakkumise akna avamise eest loosimisele, kus on võimalik võita iga päev 20 eurot. Samuti saad iga päeva eest, mil Advendikalendri pakkumisi kasutada, ühe tasuta keerutuse, mida saad omakorda kasutada Secret of Christmas slotikal 12. ja 24. detsembril

Võida 28-päevane reis ümber maailma! 

Tutvustamaks Unibeti uut, Eestis loodud teise põlvkonna tarkvara, vältab kogu suur pokkerikampaania, mille auhinnafond on ligikaudu 250 000 eurot!

Alates 1. detsembrist jagatakse Unibeti pokkeritoa rahamängudes loosipileteid. Iga kord, kui võitev laud on valitud, saab buttonil olev mängija loosipileti. Kõik teised selles lauas olevad mängijad võidavad Unibet Openi satelliidi pileti. Loosipiletid on jagatud kolme tasemesse ning iga loosipileti võitjale on garanteeritud auhind. 

dd.jpg

Üks Kuldse pileti omanik võidab 28-päevase ümbermaailmareisi ning teised saavad kas ainulaadse reisi või kõrgete panuste rahamängu pileti. Kaks Hõbedase pileti omanikku lähevad harukordsele reisile ning teised saavad keskmise väärtustega pileteid, läptoppe või UK Tour'i pakette. Kaks Pronksist pileti omanikku saavad reisi ning teised võidavad madalatest kuni keskmiste panusteni pokkeripileteid.

UNIBETI POKKERITOAGA SAAD LIITUDA SIIN - €10 PILET ILMA SISSEMAKSETA JA €200 LÄBIMÄNGIMISBOONUS

fff.jpg
Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5