Tänavused Räpina pokkerimeistrid on Henri Võsokovski ja Ahti Käsi
  • Jokker.ee
  • 05.02.2024

Tänavused Räpina pokkerimeistrid on Henri Võsokovski ja Ahti Käsi

Möödunud nädalavahetusel, 3.-4. veebruaril toimusid Võhandu Kelleris tänavused Räpina meistrivõistlused, mis koosnesid kahest turniirist.

70-eurose sisseostuga Pot Limit Omaha turniiril kehtis Henride ja Henrikute ülemvõim, seejuures Eesti kuulsaim pokkeri-Henri (Käsper) teadupärast turniirist osa ei võtnud. Parimaks osutus kohalik autoriteet Henri Võsokovski, teise koha sai Henrik Puija ning kolmanda Henri Kivimägi. Sisseoste kogunes 23 ning mängijate vahel läks jagamisele 1320 eurot. Päris lõpus sõlmiti ka vennalik kokkulepe, mis võimaldas mullimehel turniiri sisseost tagasi saada.

100-eurose osalustasuga põhiturniiril pani oma paremuse maksma ülikoolilinna pokkeriklubi "Tartu Jokker" liige Ahti Käsi, kes teenis 1200 eurot. Hõbedane autasu kuulus Marika Raudsepale, pronks aga Lauri Mölderile. Eelmisel päeval Omahas peremehetsenud mängijatest suutis rahadesse jõuda vaid Henrik Puija, kes saavutas viienda koha. Turniirist võttis osa 27 unikaalset mängijat.

Minifestivalist võtsid osa nii kohalikud tegijad kui Tallinna, Tartu, Viljandi, Põlva ja Võru mängijaid. Kohal olid nii mõnedki hästi tuntud pokkerihaid nagu Rainer "Ranka" Roomet, Marko "Naxer" Keskel, Meelis Kanep ja Mati Pirn. Võhandu Keller pakkus osalejatele mõlemal päeval  tervitusnapse ning üldse oli kogu ettevõtmine lõbus ja meeleolukas.

Järgmised Coolbeti pokkeritoa poolt läbiviidavad regionaalsed meistrivõistlused toimuvad Tartus 19.-21. aprillil.

Ahti Käsi.jpg

Põhiturniiri võitja Ahti Käsi

Henri Võsokovski.jpg

Omaha-tšempion Henri Võsokovski

Fotod: Tarmo "Waim" Pikk

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5