Teeni Betsafe'is tasuta jalgpalli MM-i ennustusi ja võida Sportlandi kinkekaart
  • Jokker.ee
  • 13.04.2018
  • 0

Teeni Betsafe'is tasuta jalgpalli MM-i ennustusi ja võida Sportlandi kinkekaart

Jalgpalli MM pole enam kaugel ning Betsafe spordiennustus võimaldab teenida selle aasta tähtsaimale spordisündmusele tasuta panuseid ja spinne. Samuti võib ennustada täiesti niisama vuti MM-i tulemusi ning võita ka Sportlandi kinkekaart. 

Tasuta panuseid (ja kohati ka spinne) saab erinevate ülesannete täitmise eest. 12.-15. aprilli ülesanne on järgmine: panusta spordiennustuses vähemalt 50 € minimaalse koefitsiendiga 1,5. Lubatud on ka mitmikpanused (lõplik koefitsient peab olema samuti vähemalt 1,5). 

Pakkumine tervikuna kehtib 2. aprillist kuni 10. juunini 2018. Kokku on igal kasutajal võimalik teenida jalgpalli MM-il kasutamiseks 20 riskivaba panust. Igal nädalal võib üks kasutaja teenida kaks 10-eurost riskivaba panust. 

Riskivabasid panuseid saab kasutada vaid 14. juunil algavate 2018. aasta jalgpalli maailmameistrivõistluste tulemustele panustamiseks.  Iga päev saab auhindu teeninud klient ära kasutada ühe riskivaba panuse. Näiteks klient, kes on teeninud 10 riskivaba panust, saab maailmameistrivõistluste esimese 10 päeva jooksul teha iga päev ühe riskivaba panuse.   

Otsetee pakkumise lehele!

Olulised tingimused:

Riskivaba panuse võib teha ükskõik millisele maailmameistrivõistluste mängule ja seda saab kasutada nii Betsafe'i veebi- kui ka mobiilikasiinos. Riskivaba panuse võib teha nii matšieelselt kui ka käimasolevale mängule. 

Kui tehtud panus kaotab, saab klient oma raha koheselt, ilma igasuguste läbimängunõueteta tagasi.  Kui panus võidab, makstakse välja kogu summa (k.a tehtud panus). Netovõidule (koguvõit miinus riskivaba panuse väärtus) kehtib kolmekordne (3x) läbimängimise kohustus. Läbimängimiseks tehtavad panused peavad olema vähemalt koefitsiendiga 1,50 ja läbimängimiskohustus tuleb täita 14 päeva jooksul. Boonuse läbimängimisel ei lähe arvesse süsteemipanused.  

Võida Sportlandi kinkekaart!

Samuti saad Betsafe'i lehel oma teadmised proovile panna ning teha vuti MM-i ennustuse täiesti niisama. Kõikide õigesti vastanute vahel loositakse välja 500-, 300- ja 200-eurone Sportlandi kinkekupong.

Ennustusmängu leiad siit. Kokku tuleb vastata vaid viiele küsimusele. 

Ennustus.jpg

€100 VÄÄRTUSES TASUTA PANUSEID

1) Ava konto Betsafe spordiennustuses läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Tee sissemakse ning panusta kalendrikuu jooksul kokku vähemalt €10 väärtuses koefiga alates 1.50. 

3) Betsafe ANNAB SULLE €25 TASUTA PANUSE
4) Korda sama protsessi kolmel järgmisel kuul. Näiteks veebruaris liitudes saad 25-eurose tasuta panuse nii veebruaris, märtsis, aprillis kui mais. On oluline, et täidad tingimused eraldi ka järgmistel kuudel.  
NB!  Boonus lisatakse kontole ainult tasuta panuse netovõidu ulatuses (algset panuse summat €25 ei tagastata). Näiteks tehes €25 panuse koefiga 2.0, saad võidu korral oma kontole boonusrahana 25 € (50 € koguvõit – 25 € tasuta panus = 25 €). Kui Sinu tasuta panus võidab, tuleb see 14 päeva jooksul 3 (kolm) korda spordiennustuses läbi mängida koefiga vähemalt 1.50.  
Tähelepanu! Betsafe on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker