Unibet annab Eesti mängijatele KAKS TASUTA PAKETTI Malta suurturniirile!
  • Jokker.ee
  • 16.04.2018
  • 0

Unibet annab Eesti mängijatele KAKS TASUTA PAKETTI Malta suurturniirile!

16.-20. mail toimub Maltal järgmine menukas üle-euroopaline suurfestival Unibet Open, mis koosneb põhiturniirist ning mitmetest põnevatest kõrvalturniiridest. Kindlasti osalevad nendel ka meie mängijad ning juba sel nädalal antakse Eesti pokkerisportlastele ära veel kaks paketti!

Turniir 1

Neljapäeval, 19. aprillil kell 19:00 toimub 3000-eurose garanteeritud auhinnafondiga Eesti mängijate freeroll!

Jah - sellel turniiril osalemine on täiesti tasuta, piisab vaid kontost Unibetis, mille saad avada siin. Esimese tunni jooksul on lubatud ka hiline registreerumine, re-entryd (a' 5 eurot, piiramatus koguses) ja add/on (samuti 5 eurot). 

Turniiri võitja teenib 2000-eurose Unibet Open Malta auhinnapaketi, teine ja kolmas koht saavad 250-eurose Unibet Open finaalsatika pileti ning kohad 3-22 pääsevad mängima tasuta järgmisel Eesti mängijatele mõeldud eksklusiivsel turniiril, mis viiakse läbi Unibeti pokkeritoas pühapäeval, 22. aprillil kell 19:00.

Turniir 2

Pühapäevase turniiri sisseost on 25 eurot, esimese tunni jooksul on lubatud ka hiline registreerumine, 1 re-entry ja add'on (mõlemad 25 eurot). Turniiri auhinnafond makstakse välja rahas, kuid see pole veel kõik - lisaks saab võitja 2000-eurose Unibet Openi auhinnapaketi ja teine koht 250-eurose Unibet Openi finaalsatika pileti. 

Tuletame veelkord meelde, et tegemist on lisaauhindadega ehk pokkerimängijate keeli on võidufond "2250 eurot added". 

SAA UNIBETIS TÄIESTI NIISAMA €10 RAHAMÄNGU PILET

2000€ Unibet Openi auhinnapaketis sisaldub:

- 4 ööd Intercontinental Malta hotellis,

- 250 € reisiraha,

- 1100 € põhiturniiri sisseost,

- Tervitusjoogid, peod jne.

Artikli foto: Tambet "Klamber" Kask


button (1).png
Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker