Unibet jätkab jalgpalli EM-il üleaja kindlustuse pakkumist
  • Jokker.ee
  • 12.06.2016

2015/16 hooajal kompenseeris Unibet üleminutite kampaania raames enam kui 90 mängu ennustused. Pakkumine hõlmas nii Meistrite Liiga kui Inglise ja Hispaania kõrgliiga mänge. Kuna kampaania osutus niivõrd populaarseks, otsustati sellega ka alanud jalgpalli EM-il jätkata.

Unibeti 90+ kindlustus tähendab, et tagastatakse kõik kuni 100-eurosed "Õige tulemus", "Poolaeg/Täisaeg", "Esimene Väravalööja" ja "Viimane Väravalööja" kaotavad ennustused, kui mängus lüüakse värav pärast 90-ndat minutit.

Seda isegi siis, kui see värav polnud ennustuse kaotuse põhjuseks. Näiteks teed Prantsusmaa vs. Albaania kohtumisele mängueelse ennustuse, et Prantsusmaa võidab kohtumise 2-1. Mängu seis enne kohtumise lõppu on 3-1, kuid üleminutitel (90+ minutil) lööb Prantsusmaa veel ühe värava ning mängu lõppseisuks jääb 4-1. Sellisel juhul saad kuni 100-eurose kaotuse tagasi ehkki üleminutitel löödud värav ei olnud sinu ennustuse kaotuse põhjuseks.

Kampaania tingimused:
1. Tagasimakse saamiseks pead enne panuse tegemist pakkumisele registreeruma.
2. Pakkumine kehtib ennustustele, mis on tehtud jalgpalli EM-i kohtumistele.
3. Ainult kuni 100-eurosed kaotavad ennustused makstakse tagasi. Kui panus on suurem kui €100, siis Sinu kaotavat ennustust ei hüvitata.
4. Õige tulemus, poolaeg/normaalaeg, esimese värava lööja ja viimase värava lööja lisaminutitel kaotavate ennustuste tagasimakse kehtib ainult mängueelsetele ennustustele.
5. Õige tulemus, poolaeg/normaalaeg, esimese värava lööja ja viimase värava lööja ennustuste tagasimakse kehtib ainult üleminutitel (peale 90ndat minutit löödud väravatele). Lisaaeg ja penaltid ei lähe arvesse.
6. Õige tulemuse tagasimakset tehakse ainult ennustustele, mis on tehtud õige tulemuse (normaalaja) sektsioonis. Tagasimakse ei kehti ennustustele, mis on tehtud õige tulemus (poolaeg) sektsioonis.
7. Esimese Värava Lööja ja Viimase Värava Lööja viitavad mängijale, kes löövad esimese või viimase värava. Omaväravad ei lähe arvesse.
8. Mängude tulemusi arvestatakse vastavalt www.uefa.com näidatule. Esialgsed tulemused võetakse ennustuse lahendamisel arvesse, hoolimata sellest, kas mänguaega lühendatakse, ametlikke tulemusi hiljem muudetakse ja/või ilmnevad eksimused.
9. Panused kantakse tagasi 48 tunni jooksul pärast mängu lõppu.
10. Pakkumine kehtib ükskik- ja mitmikpanuste puhul. Mitmikpanuse puhul kaotav õige tulemus, poolaeg/normaalaeg, esimese värava lööja ja viimase värava lööja osa tühistatakse (ja arvestatakse koefitsiendiga 1,0); akumuleeruv osa jääb kehtima, hoolimata sellest, et õige tulemus, poolaeg/normaalaeg, esimese värava lööja ja viimase värava lööja osa panusest on tühistatud.
11. Tagasimakstud rahal ei ole mingeid piiranguid ning puuduvad läbimängimise nõuded.
Unibetil on õigus igal hetkel teha pakkumises muudatusi või see tühistada, samuti  panuste suurust limiteerida ja hindasid muuta. Kehtivad üldised Unibeti nõuded ja tingimused.

Vaata siit ka teisi Unibeti pakkumisi EM-iks.

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!