Unibeti Eesti klient on vaid ühe sammu kaugusel tõelisest hiigelvõidust!
  • Jokker.ee
  • 23.09.2017
  • 0

Unibeti Eesti klient on vaid ühe sammu kaugusel tõelisest hiigelvõidust!

Unibeti spordiennustuses 12 sündmusest koosneva mitmikpanuse teinud Eesti mängija on vaid ühe sammu kaugusel 230 906-eurosest hiigelvõidust!

Ta on pannud täpselt pihta kõik eelnevad 11 ennustust ning suurvõidu saamiseks peaks lõppema "õige tulemusega" ka viimane. Panuse suurus on 300 eurot ning koefitsient hiiglaslik 769,70.

button.png

Kõik senised ennustused on tehtud eranditult poksile ning ühe erandiga on panustatud alati favoriitidele. Tõsi - sel ühel korral võttis meie kangelane tõelise riski, ennustades et aasta üks oodatumaid võitlusi - Gennadi Golovkini ja Canelo Alvareze vaheline keskkaalu tiitlimatš lõppeb viigiliselt. Kuigi profipoksis tuleb viike ette haruharva, siis sel korral täpselt nii ka läks!

Seega - kõik saab selgeks juba laupäeva öösel vastu pühapäeva, mil poksiringi astuvad Joseph Parker ja Hughie Fury. Panustatud on esimese võidule ning Parker on tõepoolest ka kerge favoriit.

image001.png
Mitmikpanuseid tehakse spordiennustuses eelkõige eesmärgiga väga suuri võite jahtida. Mitmikpanuse mõte seisneb selles, et korraga ennustatakse kahe või enama spordisündmuse tulemust ning juhul kui ennustused lähevad täppi, siis korrutatakse koefitsiendid omavahel. Paraku tuleb arvestada ka kõrge riskiga - piisab vaid ühest möödaläinud ennustusest, et kogu panus kaotaks.

Seega - ühel Unibeti mängijal on põhjust täna oi-oi kui palju ühele poksijale pöialt hoida, sest sellest sõltub, kas võidusummaks on üle 230 tuhande euro või ümmargune null!

1) Ava konto Unibeti spordiennustuses läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Tee vähemalt €10 deposiit

3) Unibet DUUBELDAB Sinu poolt tehtud deposiidi summas kuni €50
NB! Boonus tuleb enne väljavõtmist vähemalt 10x läbi mängida

1) Olles aktiveerinud deposiitboonuse saad lisaks ka €10 TASUTA PANUSE

2) TASUTA PANUS tuleb teha mobiiliga

3) Võidu korral tuleb panus 3x läbi mängida, kaotatud panuse korral nõudeid pole


- Kõigele lisaks saad päris niisama veel 5 TASUTA keerutust populaarsel Starbursti slotikal!

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker