LIVE

Väike boonus, kuid mõnus mängida: saa Bet365 online-kasiinos 50 eurot!
  • Jokker.ee
  • 25.10.2018
  • 0

Väike boonus, kuid mõnus mängida: saa Bet365 online-kasiinos 50 eurot!

Bet365 on üks maailma suurimatest online-hasartmängude pakkujatest, mis võimaldab Eesti klientidel panustada nii spordiennustuses kui online-kasiinos. Eelmisel nädalal hindasime spordiennustuse tervitusboonust, sel nädalal võtame aga vaatluse alla kasiinoboonuse. 

button (2).png

Võrreldes enamiku konkurentidega on Bet365 kasiinoboonus (hõlmab portaali menüüs alajaotusi "Mängud" ja "Vegas") võrdlemisi pisike - vaid kuni 50 eurot - kuid tuleb läbi mängida kõigest 30 korda (enamasti 35x). Teistest erinev on ka see, et boonust ei maksta välja avansiliselt (nagu see on enamasti mujal tavaks), vaid boonusraha saamiseks tuleb eelnevalt täita läbimängimise nõuded.

Arvestades, et populaarsemate slotimängude keskmine tagasimakse on umbes 96-97%, tähendab 30x läbimängimise nõue seda, et puhtmatemaatiliselt pole oodata ei kasumit ega kahjumit, vaid Sa peaksid jääma keskmiselt kenasti nulli (nii läks ka meie testmängus). Küll saad aga ohtralt mängurõõmu ning proovida ka neid slotimänge, mida ükski konkurent Eestis ei paku.

Boonuse saamine on väga lihtne ning tuleb järgida vaid järgmisi samme: 

1) Ava konto

2) Tee deposiit ning aktiveeri boonus

3) Mängi deposiit Bet365 online-kasiinos 30x läbi (NB! Loe eelnevalt läbi tingimused ning jälgi piiranguid/välistusi). Kui deponeerid näiteks 50 eurot, pead mängima läbi 1500 eurot.

Pane tähele, et Bet365 portaalis on mängijal küll üks konto, kuid eraldi rahakotid nii spordiennustusele kui kasiinole. Vahendite liigutamine ühest rahakotist teise on kiire ning mugav. Kuigi esmapilgul võib protsess tunduda mõnevõrra tüütu, on sellel ka omad head küljel. Näiteks muudab erinevate rahakottide sõltumatus teineteisest väga lihtsaks oma vahendite haldamise boonuste vabastamisel.

Bet365 kasiino.jpg

45646.png

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker