Vara veel lõpetada: 88-aastane Doyle Brunson võistles taas WSOP-l
  • Jokker.ee
  • 01.11.2021

Vara veel lõpetada: 88-aastane Doyle Brunson võistles taas WSOP-l

Las Vegasesse jõudnud turniiripokkeri maailmameistrivõistluste (WSOP) 30. päeval algas enam kui 60-aastastele pokkerimängijatele mõeldud Super Seniors No Limit Holdem turniir, millest võttis osa koguni 1893 mängijat. 

Kohal oli palju pokkerimaailma elavaid legende, kelle seas ka 88-aastane Doyle Brunson (pildil). Väärib märkimist, et "Texas Dolly" on koguni 10-kordne maailmameister, võitnud kaks WSOP põhiturniiri (1976. ja 1977. aastal) ning jõudnud koguni viiel WSOP põhiturniiril kolme parima sekka. Ta oli 70-ndate aastate maailma parim pokkerimängija, kes püsis absoluutses tipus ka järgmised kolm kümnedit. 

Ilmselgelt osales Brunson ka kõige esimesel WSOP-l, 1970. aastal. Tollal selgus võitja hääletamise teel ning tiitli võitis Johnny Moss. Kuigi sellest sündmusest on möödas 51 aastat, on seitsmest võistlejast kolm siiani elus, kuid erinevalt Brunsonist pole ülejäänud mehed (Carl Cannon ning Crandell Addignton) hiljem just midagi märkimisväärset saavutanud.   

2018. aastal võistles Brunson WSOP $10 000 No-Limit 2-7 Lowball Draw Championship turniiril ning saavutas kõrge kuuenda koha. "Tõenäoliselt on see viimane turniir, millest ma osa võtan," säutsus mees ise, kuid võta näpust - kolm aastal hiljem oli ta taas lauas. Tõsi, sel korral lõppes legendi mäng vähem kui tunniga, kuid pealtnägijate sõnul nautis Brunson igat sekundit lauas.

Ega tea, vast näeme vanameistrit ka mõnel järgmisel WSOP turniiril?

Artikli foto: Hayley Hochstetler, PokerNews

poker-ee-768x420-Welcome.jpg

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5