VIDEO: WSOP-l osaleja tõmbas püksid jalast ja näitas konkurentidele tagumikku
  • Jokker.ee
  • 08.07.2019

VIDEO: WSOP-l osaleja tõmbas püksid jalast ja näitas konkurentidele tagumikku

Kolmapäeval algas Las Vegases WSOP põhiturniir, mille auhinnafond on üle 80 miljoni dollari ehk tänase päevakursi alusel umbes 71,5 miljonit eurot. Kopsakast sisseostust hoolimata alustas tiitlijahti koguni 8569 pokkerisportlast, mis on läbi aegade teine tulemus WSOP ajaloos.

Väärib märkimist, et senine "habemega rekord" pärineb juba 2006. aastast, mil online-pokkeri buum oli saavutanud USA-s oma haripunkti. Toona oli osalejaid 8773 ning võitjaks tulnud Jamie Gold lahkus täpselt 12 miljoni dollariga. Sel aastal ootab tšempionit täpselt 10 miljonit dollarit. 

Vägevatest numbritest enamgi pakkusid aga sotsiaalmeedias kõneainet hoopis teised teemad. Näiteks pokkerilegend Phil Ivey väljalangemine esimese tunni jooksul (Ivey lükkas oma nupud sisse nut-masti tõmbega vastase top kahe paari vastu ja lauast abi ei saanud) ning USA läänerannikut tabanud maavärin, mida tajusid selgelt ka WSOP-l osalevad mängijad. 

Pafi Bänner.jpg

Aga see pole kaugeltki kõik. Lühikese aja jooksul diskvalifitseeriti turniirilt kaks mängijat, kellest esimene jäi vahele üsna näotu vargusega, näpates chippe oma kõrval istuva mängija žetoonikuhjast.

Veelgi rohkem kõneainet pakkus aga vaid loetud minutid hiljem järgmine tegelane, kes lükkas oma  pimedalt all-in, tõusis lauast püsti, keeras lauakaaslastele tagumiku ning tõmbas püksid jalast. Seejärel võttis mees jalast ka mõlemad sokid ja ühe tossu, mille ta lauale viskas. Jalanõu riivas õrnalt diileri vasakul käel istuvat mängijat. 


Mõistagi saadeti "kangelane" turniirilt minema, kuid juba mõnda aega hiljem nähti teda juba Luxori kasiino crapsilauas tantsimas...ning ka siis ei tahtnud mehel püksid jalas püsida.

Eesti pokkerimängija heas seisus!

WSOP esimesed kaks päeva on nüüdseks läbi ning kolmandat päeva alustab 2880 mängijat. Las Vegases toimuvale saad elada kaasa läbi PokerNews.com live-ülekande

Allesjäänute seas on ka Eesti mees Sergei Verbitsi, kellel on igati korralik stäkk - 178 900 punkti. 2011. aastal võitis Sergei näiteks Tallinnas OOPS-i (OPS-i eelkäija), kuid kuigi palju me tema pokkerialastest saavutustest kahjuks (veel) ei tea.  

Soomlane Juha Helppi sai viimaks WSOP käevõru!

Kui suure delegatsiooniga WSOP-l osalevatel leedulastel õnnestus lisaks esimesele korrale veel hiljemgi kõrvalturniiril finaallauda jõuda, siis veelgi paremini käis meie põhjanaabrite käsi. 

Oma kauaaegse unistuse tegi teoks Soome pokkeristaar Juha Helppi, kes on võtnud aktiivselt osa ka paljudest suurturniiridest Eestis. Muuhulgas tuli see mees juba 16 aastat tagasi Eesti meistriks (jah, siis võisid osaleda ka välismaalased!) Pot Limit Omaha mänguformaadis, mullu pani aga kinni OlyBet Kings of Tallinn põhiturniiri

Sel aastal saatis teda edu WSOP 10 000-dollarilise sisseostuga Limit Hold’em turniiril. Kuigi tegemist oli selgelt "vana kooli mänguformaadiga", võistles sellel 118 mängijat ning konkurents esikohale oli tugev. Lõpuks õnnestus juba kolm korda (!) WSOP-l teiseks jäänud Helppil oma unistus täide viia ning täiendada oma kukrut 306 622 dollariga. 

"Selle käevõru võitmine tähendab mulle erakordselt palju. Selleni on olnud niivõrd pikk teekond," võttis Helppi asja kokku. Soovime talle palju õnne ka Eesti pokkerikommuuni poolt!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5