19. juulil algav WSOP Online annab Eesti pokkerimängijatele elu võimaluse!
  • Jokker.ee
  • 17.07.2020

19. juulil algav WSOP Online annab Eesti pokkerimängijatele elu võimaluse!

19. juulist kuni 6. septembrini selguvad GG-võrgustikus tänavused turniiripokkeri maailmameistrid. Ajaloo suurima online-festivali toob Eesti mängijateni eksklusiivselt OlyBet, kelle pokkerimänedžeri Herli Olopi sõnul tähendab see eestlastele senisest kümnetes kordades suuremaid tiitlivõidu võimalusi.

"WSOP toimub Las Vegases juba alates 1970. aastast ning viimase 15 aasta jooksul on seal alati osalenud ka Eesti mängijad. Paraku on nende arvukus väike, sest pika reisi, kõrgete osalustasude ning maksude tõttu eelistavad meie ässad WSOP-le kodumaal või mujal Euroopas mängimist," selgitas Herli.

Koroonaviiruse pandeemiast tingituna viiakse tänavune WSOP läbi aga internetis ning turniiride osalustasud algavad kõigest 50 dollarist ehk umbes 44 eurost. GG-võrgustikus selgub 54 turniirivõitjat 85-st ning võistlema oodatakse sadu Eesti pokkerisõpru. "Võimalikku tiitlivõitu silmas pidades on tegemist sõna otseses mõttes eestlaste elu võimalusega, sest vaevalt kunagi tulevikus ligilähedaseltki nii palju eestlasi Las Vegases korraga võistlustulle astub," usub Herli. Niisamuti ei rakendu OlyBetis võidetud auhinnarahadele täiendavat maksukohustust. 

Seni pole ükski Eesti pokkerimängija veel kunagi WSOP turniiri võitnud, kuigi Ranno Sootla ning Imre Leibold on pääsenud varasemalt WSOP finaallauda. Seevastu Soomel on 4, Rootsil 12 ning Venemaal koguni 22 MM-tiitlit. "Kui väiksemad turniirid on mõeldud eelkõige hobimängijatele, siis suurematele võib oodata kogu Eesti pokkeriparemikku. Meie netiprofid kuuluvad maailma tippu ning on suurepärases löögihoos. Usun, et mitmed neist proovivad kätt ka 25 miljoni dollarilise garanteeritud auhinnafondiga WSOP Online põhiturniiril, mis on ülekaalukalt suurim kogu netipokkeri ajaloos," lisas Herli.

Lisaks miljonitesse eurodesse ulatuvale auhinnarahale saavad kõikide turniiride võitjad kuldse WSOP käevõru, mida on pokkerimaailma hinnatuim trofee ning tõeline staatusesümbol. Kõiki turniire saab jälgida OlyBeti pokkeritarkvaras, 12 tähtsaimat neist aga kantakse eraldi üle ka GGPoker.TV Twitch-kanalil.

2014. aastal asutatud ning eelkõige Aasia turule suunatud Good Game Network (GG) on maailma suurim ning jõuliselt kasvav pokkerivõrgustik. Alates 2020. aasta juulist saavad Eesti pokkerimängijad mängida GG-võrgustikus vaid läbi OlyBeti pokkeritoa.

Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5