2020. aasta WSOP kuldse käevõru võid võita OlyBeti pokkeritoas
  • Jokker.ee
  • 12.06.2020

2020. aasta WSOP kuldse käevõru võid võita OlyBeti pokkeritoas

Nagu paljud teised suurüritused on mitu kuud kestnud pandeemia ja selle tagajärgede tõttu edasi lükatud järgmisesse aastasse, siis ka tänavused World Series of Poker (WSOP) kuldsed käevõrud mängitakse Las Vegase asemel välja internetis GGPoker netipokker võrgustikus, mida Eestis vahendab alates juulist eksklusiivselt vaid OlyBeti pokkerituba.

Eestlasted saavad 2020. aasta WSOP kuldset käevõru jahtida kodus!

WSOP online-seeria OlyBeti pokkeritoas toimub 19 .juulist kuni 6. septembrini. Kuldsed käevõrud mängitakse 31 välja WSOP.com pokkeri vahendusel, mis avatud vaid osadele Ameerika osariikide kodanikele ning 54 käevõru GGPoker võrgustikus, milles saavad legaalselt kaasa mängida kõik vähemalt 21. aastased OlyBeti mängijad.

Kokku selgitatakse 85 ametlikku maailmameistrit, kes saavad lisaks kopsakatele auhinnarahadele päris ehtsa kuldse käevõru ja aegumatu kuulsuse. Las Vegases toimuva kava järgselt oleks välja mängitud 87 kuldset käevõru. Täpset turniirikava pole veel avaldatud, kuid Jokker teeb seda kohe, kui see on avalikustatud.

Maikuus toimunud WSOP Online Circuit toimus samuti samuti GGPoker netipokkeri võrgustikus, mille turniiride kogugarantii 100 miljon dollarit ületati 34 miljoni dollariga - see annab alust arvata, et veel populaarsema WSOP online-seeria auhinnafondid purustavad kõik varasemad rekordid.

Ehk oled Sina esimene eestlasest WSOP kuldse käevõru võitja!?

WinTV in Twitch_Banner.jpg


Nii olemasolevaid kui uusi OlyBeti mängijaid ootab GG-pokkerisse esmakordsel sisselogimisel (pärast aliase valimist):

- 2000$ tervitusboonus (tuleb aktiveerida omal sobival ajal, pärast mida kehtib 90 päeva)
- 300$ väärt mesinädalad (tuleb aktiveerida esimese 7 päeva jooksul)
- 100$ väärtuses tasuta turniiripileteid
- Ja kuni 100% cashback Fish Buffet lojaalsusprogrammiga.


NB! Pokkerialiase ehk lauas kuvatava nime saad valida esmakordsel sisselogimisel - seda hiljem muuta ei saa. OlyBeti uus pokkeritarkvara on saadaval Windowsi ja Apple’i arvutitele, Androidi ning peagi ka iOS nutiseadmetele.

Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5