Hiiglaslikud garantiid: Võida WSOP Online pilet OlyBetis vaid ühe euroga!
  • Jokker.ee
  • 01.07.2020

Hiiglaslikud garantiid: Võida WSOP Online pilet OlyBetis vaid ühe euroga!

Täna, 1. juulil algab kauaoodatud WSOP Online 2020, mis asendab tavapäraselt Las Vegases toimuvaid ning juba alates 1970. aastast läbiviidavaid turniiripokkeri maailmameistrivõistlusi (WSOP). 

Kui esimesed turniirid toimuvad WSOP.com keskkonnas ning on mõeldud vaid ameeriklastele, siis juba 19. juulil jõuab action GG-võrgustikku ning läbi OlyBeti pokkeritoa saavad kuldseid käevõrusid jahtida ka Eesti mängijad!

Kokku viiakse GG-võrgustikus läbi 54 turniiri, millest madalaimad kõigest 50- ja 100-dollarilise sisseostuga. Suurfestival kulmineerub 5000 $ põhiturniiriga, mille garanteeritud auhinnafond on vähemalt 25 miljonit dollarit. Tegemist saab olema maailma suurima online-turniiriga läbi aegade!

AVA OLYBETI KONTO JA TEE AJALUGU!

Kuidas pääseda WSOP-le?

Lisaks peagi algavatele tavapärastele satelliitidele korraldab GG-võrgustik mitmeid magusaid promosid, mis võimaldavad võita WSOP Online pileti vaid ühe-kahe euro eest!

WSOP Silk Road

Mitmelaua turniire eelistavatele mängijatele toimub 1. juulist kuni 31. augustini WSOP Silk Road promo. Selle raames toimuvad iga päev erinevad pisikese sisseostuga (1,08 $ - 21,60 $) turniirid, mille parimad pääsevad otse WSOP Online turniiridele. Igal turniiril on garanteeritud auhinnafond, samuti saab teenida edetabelipunkte. WSOP "Siiditee" üldarvestuse edukaim mängija saab auhinnaks 5000-dollarilise põhiturniiri pileti! 

WSOP Silk Road sobib eeskätt mängijatele, kes ei soovi läbida mitmefaasilisi satelliidirägastikke, vaid otsivad väikese rahaga kiiret lahendust - kas saan turniiripileti või mitte! Selle nädala suurimaks tõmbenumbriks kujuneb eeldatavalt 5. juulil kell 21:00 algav 21,60$ sisseostuga turniir, millel on garanteeritud lausa 20 WSOP Online põhiturniiri piletit, igaüks neist maksumusega 5000 dollarit! 

Silk Road.jpg

Spin & Gold WSOP eri

Samuti saavad OlyBeti mängijad osaleda alates 1. juulist erilistel Spin & Gold WSOP eriturniiridel, mille sisseost on kõigest 2 dollarit. Iga miljoni toimuva turniiri kohta antakse välja 55 WSOP põhiturniiri piletit (igaüks väärtusega 5000 dollarit), lisaks virnade viisi väiksemaid satelliidipileteid ning raha. 

Iga kolme mängijaga Spin & Gold turniirii võitja teenib vähemalt kahekordse sisseostu (4 dollarit), kuid võimalik on saada ka kuni 10 000-dollariline võit. Pisut enam kui ühel juhul kümnest teenid Sa WSOP Online'iga seotud auhinna! 

WSOP Spin Gold.jpg

5 000 000 $ WSOP Giveway

6. juulil käivitub ka erakordselt võimas WSOP Giveaway, mille käigus jagatakse mängijatele erinevate kampaaniate lisaauhindadena koguni 5 miljoni dollari väärtuses WSOP Online turniiripileteid. Neid saavad jahtida nii cash-game mängijad (Texas Holdem, Omaha ja Short Deck) kui ka need, kes harrastavad üliagressiivset AoF formaati, Rush & Cash kiirpokkerit või Spin Gold kiirturniire. 

Täpsema info leiad juba peatselt OlyBeti lehelt pokkerikampaaniate lehelt

MÄNGIMA!

Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5