456 osalejaga OPEM avaturniiri võitis Kadi Kask
  • Jokker.ee
  • 05.11.2017

456 osalejaga OPEM avaturniiri võitis Kadi Kask

4. novembril alanud arvult kümnendate online-pokkeri Eesti meistrivõistluste (OPEM) avaturniirist võttis osa 456 mängijat. 

OlyBetis toimunud freerolli tšempioniks krooniti hobimängija Kadi Kask (pildil), kes pärineb ühest Eesti edukaimast pokkeriperekonnast. Tema õde on möödunud aastal Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) poolt Eesti parimaks naismängijaks valitud OlyBeti esindusmängija Carmen-Elina Vist.

„Tegelikult pidin üldse minema Pärnusse ning sõprade järele oodates registreerisin end nii sellele kui ka kolmele teisele tasuta turniirile. Kui mängu lõpuks avasin, oli mul alles vaid viiendik algstäkist, kuid hakkasin kohe kärmelt suruma ja sain mitmel korral järjest duublisse, ka blufid läksid väga ilusalt läbi. Pärnusse ma sel õhtul ei jõudnudki,“ naeris oma esimese Eesti meistritiitli võitnud Kadi, kellele tuli esikoht otsekui välk selgest taevast.  

Finaallaud OPEM event 1.pngOPEM avaturniiri finaallaud (tulevane võitja "kasekats" üleval paremal)

Täpselt neli tundi väldanud võistlusel saavutas teise koha Hans Kondel, kolmandaks tuli aga nimekas harrastusmängija Kaarel Võhandu. Freerollil osalemine oli kõigile tasuta, kuid OlyBet premeeris parimaid 504 euro väärtuses lisaauhindadega. Nii sai turniiri võitja 350-eurose pileti 2018. aasta live-pokkeri Eesti meistrivõistluste (EMV) põhiturniirile, samuti teenisid 14 parimat 11-eurose OPEM rahvaturniiri pääsme.

OPEM 2017: Turniir #1: No Limit Holdem freeroll (456 osalejat)
Lõppjärjestus ja auhinnad (EUR)
1. Kadi Kask - €350 EMV põhiturniiri pilet
2. Hans Kondel - €11 OPEM rahvaturniiri pilet
3. Kaarel Võhandu - €11 OPEM rahvaturniiri pilet
4. Olga Sorokina - €11 OPEM rahvaturniiri pilet
5. Andrus Laine - €11 OPEM rahvaturniiri pilet
6. Vadim Grigor - €11 OPEM rahvaturniiri pilet
7. Gerli Korol - €11 OPEM rahvaturniiri pilet
8. Anna Jurtšenko - €11 OPEM rahvaturniiri pilet
9. Leili Seppik - €11 OPEM rahvaturniiri pilet
10. Virgo Tamm - €11 OPEM rahvaturniiri pilet
11. Kristine Sepp - €11 OPEM rahvaturniiri pilet
12. Marius Morel - €11 OPEM rahvaturniiri pilet
13. Heivo Murdmets - €11 OPEM rahvaturniiri pilet
14. Merike Rooger- €11 OPEM rahvaturniiri pilet 

OlyBeti pokkerimänedžeri Herli Olopi kinnitusel võtsid OPEM-i avaturniirist osa nii mitmed nimekad pokkeriprofid kui ka sajad hobimängijad. „Võrreldes mulluse analoogse turniiriga oli osalejaid enam kui 50% võrra rohkem ning märkimist väärib ka asjaolu, et 14 parima sekka jõudis koguni seitse naist,“ rõhutas Herli. 

ETPF-i ning Pafi, OlyBeti, Unibeti ja Betsafe koostöös läbiviidav OPEM 2017 jätkub pühapäeva õhtul samuti OlyBetis. Kell 19:00 algab 11-eurose sisseostuga No Limit Holdem rahvaturniir (late reg. 120 min., €2500 GTD), kell 20:00 aga 22-eurose osalustasuga Razz. 


Kuni 13. novembrini vältavate tiitlivõistluste raames viiakse läbi 14 turniiri. Võistluste auhinnafondid moodustuvad mängijate poolt tehtud sissemaksetest, millele lisanduvad pokkeritubade poolt välja pandud eriauhinnad ning EMV 2018 auhinnapaketid ETPF-i edukaimatele mängijatele. Tiitlivõistlustel saavad osaleda kõik vähemalt 21-aastased Eesti residendid.

Artikli foto: Natalie Pastakeda/Cashgame Festival

Jokker.ee eripakkumine OlyBeti uutele klientitele: €10 TÄIESTI NIISAMA!
1) Ava konto OlyBeti online-kasiinos läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kasuta boonuskoodi JOKKER
3) OlyBet annab Sulle TASUTA 10 EUROT, mida  võib kasutada mistahes kasiinomängude mängimiseks. 
4) Pärast pokkerikonto loomist on uued mängijad kutsutud osalema kolmapäeviti 388€ ja 1000€ freerollile ning ka uute mängijate 500€ garanteeritud auhinnafondiga turniirile ja pärast esimese pärisraha No Limit Hold'em jaotuse võiduga kaasneb veel tasuta 3.30€ pokkeripilet.
Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5