Aleksei Smirnov särab GG Series'il: KOLME päevaga KOLM turniirivõitu!
  • Jokker.ee
  • 17.04.2020
  • 0

Aleksei Smirnov särab GG Series'il: KOLME päevaga KOLM turniirivõitu!

Eesti edukaimate pokkeriproffide hulka kuuluv Aleksei Smirnov (pildil) on näitamas väga head mängu Optibetis toimuval 50-miljoni dollarilise kogugarantiiga suurfestivalil GG Series IV.

Ainuüksi viimase kolme päevaga on mees suutnud võita kolm turniiri, neist viimase täna öösel. Turniiride sisseostud on jäänud vahemikku 55-100 dollarit ning korraga on tulnud alistada maksimaalselt 991 konkurenti. Formaadiks ikka vana hea Texas NL Holdem.   

Ühtekokku on eelpool nimetatud kolm turniirivõitu toonud sisse 20 000 dollarit ehk umbes 18 400 eurot, kuid lisaks neile on Aleksei paistnud silma ka mitmetel teistel Optibetis toimuvatel suurematel turniiridel. 

Aleksei sõnul on ta keskendunud peamiselt 50-200 dollariliste sisseostudega turniiridele ning GG Series üldränkingu esikohta ta seetõttu ei jahi. "Selleks tuleks mängida juba üsna aktiivselt ka vähemalt 500-1000 dollarilise sisseostuga turniire," arvas mees.    

Aleksei Smirnov on 2018. aasta Eesti parim netimängija, kellele paistab nii Optibeti pokkerituba kui ka Aasia turule suunatud GG Network väga hästi sobivat. Alles veebruaris sai ta seal umbes 40 tuhande eurose turniirivõidu. Oma hiilgava karjääri jooksul ka netipokkeri maailmameistriks tulnud pokkeriässast saate täpsemalt lugeda järgmisest persooniloost

Kui Aleksei eelistab eelkõige mängimist tasemel, mida ta edukalt biidib, siis mõned eestlased proovivad siiski kätt ka tiba kõrgemal.

Sarnaselt mulluse festivaliga on taas heas hoos "VeneJuuditar", keda ei kohuta ka 1000-dollarilised sisseostud. Ta paikneb hetkel üldränkingus 48. kohal (100 parima seas on meie mängijatest ka "BaccaraWang", hetkel 94).

"VeneJuuditar" ei soovi küll oma aliast laiema publikuga jagada, kuid niipalju võime vihjata, et tegemist on üldsusele hästi tuntud tugevatasemelise pokkeriprofiga. 

Gg Series 4 külg suurem.jpg

Megafestival Good Game Series toimub 5.-26. aprillil ning koosneb 458 turniirist.  Need toimuvad neljal erineval tasemel: (Low (L) -2 kuni 10,50 dollarit, Mid (M) - 20 kuni 105 dollarit, High (H)-200 kuni 1000 dollarit ja High Rollers (HR) – 2500 kuni 5000 dollarit).

LOE SIIT NII FESTIVALIST KUI TEISTEST OPTIBETI APRILLI ERIPAKKUMISTEST

NB! Optibetis on alanud ka OPEM 2020 online-kvalifikatsioon

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5