Algas GrandX Jõuluralli - auhinnafond 1500 eurot
  • Jokker.ee
  • 12.12.2017
  • 0

Algas GrandX Jõuluralli - auhinnafond 1500 eurot

Konkurentidest erinevaid Amaticu mänge pakkuv GrandX veebikasiino käivitas eelmisel pühapäeval eksklusiivse jõuluralli, mis vältab 10.-31. detsembrini. Auhinnafondis on 1500 eurot, kuid tuleb arvestada et tegemist on ainult GrandX kasiino klientidele mõeldud kampaaniaga ning valdavalt moodustavad selle mängijaskonna Eesti ning Kreeka kasutajad. 

Osalemine on lihtne: liitu turniiriga kas vastaval kampaania lehel või saada oma kasutajanimi aadressil support@grandx.com. Seejärel tee 10.-31. detsembri jooksul panuseid mistahes slotimängus, saa iga panustatud 10 euro eest 1 punkti ning kindlusta endale koht edetabelis. Mida rohkem Sa mängid, seda suuremad on ka Sinu võiduvõimalused!

Edetabelit uuendatakse igapäevaselt ning 1500 eurost saab osa 20 parimat (võitjale 500, viimasele rahakohale 5 eurot). Turniiri auhinnad makstakse välja boonuskrediidina ning tuleb 1 (üks) korda läbi mängida 14 päeva jooksul peale nende väljamaksmist võitjate kontole.

2011. aasta veebruaris avatud GrandX kuulub IMG Kasiinod OÜ-ile, kes on ühtlasi ka Casino Grand Prix mängusaalide operaator. IMG Kasiinod on kasvanud omakorda välja välja Eesti vanimast kasiinoketist Videomat, mis asutati juba 1989. aastal

GrandX online-kasiinos saab teha sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade, krediitkaartide ning online-rahakottide. Väljamaksed toimuvad kahel korral igal tööpäeval ning raha laekumine võtab reeglina aega kuni kaks tööpäeva. Sõltuvalt maksemeetodist on minimaalne deposiit 5-10 eurot, väikseim võimalik väljamakse aga 5 eurot. Kliente teenindatakse eesti keeles läbi live-chati ning e-maili. 

Tähelepanu! GrandX on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino