August Grand Prix kasiinodes: uus mängusaal, pokkeriturniirid ja suur loosimine
  • Jokker.ee
  • 11.08.2016
  • 0

August Grand Prix kasiinodes: uus mängusaal, pokkeriturniirid ja suur loosimine

Augustis toimub Tallinnas uue Kärberi mängusaali avamispidu, suvepealinnas on kavas järjekordne Triobet Pärnu Weekend ja Grand Prix Super 50. Kulminatsioonile läheneb 26 tuhande eurose auhinnafondiga kasiinokampaania Crazy Bee. 

11. augustil toimub Kärberi kasiino pidulik avamispidu. Lasnamäel avatud mängusaalis saab tegelikult mängida küll juba juulist, kuid pidulik avamine on veel läbi viimata. Kell 20:00 tuleb Kärberi kasiino lavale bänd PX & Lavanda ning mustlastantsuansambel AL Sol. Külalisi kostitatakse tervitusjookide, suupistete ning suure tordiga, lisaks toimuvad loosimised ja erinevad üllatused.

Avamiskampaanias osalemiseks tuleb koguda piletile templeid, millega osaletakse 1x500€ ja 10 x 100€ loosimises. Templi saab järgmistel tingimustel:
Iga vähemalt 20-eurose mängukombinatsiooni võidu eest (v.a rulett), mis võib olla ka duubeldatud. 
Iga vähemalt 20-sendise panusega saadud boonusmängu eest. NB! Boonusmängu sees saadud boonusmänge lisaks ei arvestata. 
- Iga külastaja, kes siseneb mängusaali ning alustab automaadil mängimist. 24h jooksul on võimalik saada 1 tempel. 

Lisaks osalevad kõik külastajad 11. augustil ka 3 x 50€ loosimises.

300-ruutmeetrise pindalaga Kärberi kasiinos on esindatud erinevad mänguautomaadid ja elektrooniline rulett.  Mängukoht on avatud ööpäevaringselt ning sinna laieneb ka Tallinna mängusaalides toimuv Skarabeuse Jaht, mille igakuine võidufond on 15 tuhat eurot. Pärast avamiskampaania lõppu algab Musta Kasti kampaania, mille loosimised toimuvad Kärberi kasiinos igal esmaspäeval kell 19:00. Selles loosimises võidab igaüks, auhinnad on vahemikus 20€ kuni 325€.

Käberi.jpgKärberi kasiino slotid

12.-13. augustil viiakse läbi kahepäevane Triobet Pärnu Weekend, mis koosneb 50-eurose sisseostuga Triobeti Live’ist ning 35-eurose osalustasuga Suurest Bounty Jahist. 

Suur Bounty Jaht läheb arvesse ka alates augustist läbiviidava ning Tanqueray poolt toetavata uue turniriiseeria ühe- ning kolmekuulises arvestuses. Tanqueray Win the Button turniirid toimuvad ühel korral nädalas ning iga kord ootab tšempionit ka pudel Tanqueray Gini. 

Juulis lõppes Pärnus Win The Button powered by Saku turniirisari. Freeroll-finaalturniiril osales 20 mängijat, kellest premeeriti rahaliste auhindadega viite parimat. Võitis Tanel Tääker, teiseks tuli nimekas Pärnu  pokkerihai Margus Suurväli ning kolmandaks Dmitri Žatšik.  

19. augustil toimub Pärnus igakuine Grand Prix Super 50 turniir, kus „viis“ on maagilise tähtsusega numbriks. Võistluse sisseost on 50 eurot, algstäkk 50 000 punkti, alustatakse viiel laual ning istekohti jagub kuni 50 huvilisele. Esimese 200 minuti jooksul on lubatud üks re-entry, mäng lõppeb aga hiljemalt 23. mängutasemel.

Konstantin Marks4.jpg
Pärnu üks parimaid mängijaid Konstantin Marks 

Lisaks läheneb kulminatsioonile Grand Prix kasiinoketile kuuluvates Pärnu, Kuressaare, Võru ning Jõhvi kasiinodes kuni augusti lõpuni kestev kampaania Crazy Bee, mille käigus loositakse välja üle 26 tuhande euro ning hulk magusat mett. 

Loosimistele pääseb piletitega, millele tuleb koguda kümme templit. Ühe templi saab järgmiselt: 
- Iga vähemalt 40-eurose mängukombinatsiooni võidu eest (v.a rulett). Võib olla duubeldatud.
- Iga vähemalt 40-sendise panusega saadud boonusmängu eest. Boonusmängu sees saadud boonusmänge lisaks ei arvestata.
- Ruletil mängimise alustamise eest. 24 tunni jooksul antakse üks tempel külastaja kohta. 

Nende piletitega pääseb vaheloosimistele, mis toimuvad kolmapäeviti kell 19:00 Võrus, Pärnus ja Kuressaares ning neljapäeviti kell 20:00 Jõhvis.

 Vaheloosimise viiakse läbi kahes voorus: 
Esiteks loositakse 15 piletit lõpploosimisele (üks mängija võib võita korraga kuni kolme piletiga, loosimise ajal pole kasiinos viibimine nõutav). 
Teiseks loositakse välja kolm mängijat, kes pääsevad võistlema Crazy Bee mängus.

Teise vooru lõpliku paremusjärjestuse määrab see, kes suudab 20 keerututuse jooksul enim võita. Esikohta premeeritakse 150 euro ning purgi meega, teine koht saab 100 ning kolmas 50 eurot. Teises voorus osalejad peavad ka reaalselt kasiinos viibima ning nendegi võitnud piletid pääsevad automaatselt finaalloosimisele. 

Finaalloosimised toimuvad järgmise ajakava alusel: 
25. august kell 20:00 – Võru (Petseri 14)
26. august kell 20:00 – Pärnu (Port Artur, Hommiku 2)
27. august kell 18:00 – Jõhvi (Rakvere 9)
27. august kell 20:00 – Kuressaare (Tallinna mnt 11)

Kõigil neljal finaalloosimisel selgub 2000-eurose peaauhinna võitja, lisaks jagatakse veel 1000 euro väärtuses auhindu. Finaalmängus osalemiseks peab mängija või tema volikirjaga määratud esindaja viibima loosimise ajal mängukohas.

Nii läheb ainuüksi finaalloosimistel jagamisele kokku 12 000 eurot, millele lisandub 1200 euro väärtuses raha igal nädalal.

Täpsemat info Casino Grand Prix mängukohtade ning pakkumiste üle võid lugeda kasiino veebilehel

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5