Betsafe Pokkerikarikas 2018: Hea mäng tõi tartlased esikohakonkurentsi tagasi
  • Jokker.ee
  • 28.06.2018

Betsafe Pokkerikarikas 2018: Hea mäng tõi tartlased esikohakonkurentsi tagasi

Menukas üle-eestiline turniirisari Betsafe Pokkerikarikas 2018 on jõudnud poole peale: kuus live- ja kuus online-turniiri on peetud, seitse live- ja kuus online-etappi aga alles ees. Hetkel on esikohal endiselt Suure-Jaani, kuid Tartu hingab neile juba vahetult kuklasse!

Nii mais Karksi-Nuias kui juunis Põlvas toimunud etappidel said esikoha tartlased - võitjatena lahkusid vastavalt Miina V. (ülemisel pildil keskel) ning Runnar Lindepuu. Seevastu Betsafe'is korraldatud online-turniiridel läksid esikohad Indrek Stranbergile (Insomnia) ning Jüri-Andreas Martinile (Rakvere).

Senised suveräänsed liidrid Suure-Jaani pokkeriklubist näitasid korraliku mängu ka mais ning juunis toimunud live-etappidel (Karksi-Nuias oldi teised ning jagati Põlvas kolmandat kohta), kuid netiturniiridel ebaõnnestus nende mäng paraku täielikult - ühtegi lisapunkti ei saadud ning nii lasti tarlased väga lähedale. 

Teisele poolaastale minnakse vastu põnevalt seisult, kus Suure-Jaanil on koos 145 punkti ning Tartu jääb neist maha kõigest 14 punktiga. Ülejäänutega on vahed juba väga suured, näiteks hetkel kolmandat kohta hoidev Võru kaotab Tartule koguni 57 punktiga. 

Vk edetabel.png


Individuaalses arvestuses juhivad endiselt samad mehed, kes ka aprillis: Suure-Jaani pokeristid Ivar Heero ja Raiko Prii võrdselt 34 punktiga. Seejuures ei õnnestunud Ivaril vahepeal ühtegi lisapunkti teenida, Raiko tasandas seisu aga tänu kuuendale kohale Põlvas. 

Kolmandal kohal on Põlva etapil pronksi teeninud Martin H. Tartust, neljandale tõusis aga juuni ülivõimsalt parim mängija (teine koht live- ja kolmas online-etapil) Keithi Valli Võrust. Viiendat kohta jagavad Tallinna hobimängijad Aimar Leesalu ning Indrek Stranberg, seitsmendat aga tuntud Rakvere turniiripokkeri eestvedaja Annika Anni ning Vladislav Rusnak Tartust. 

Ind edetabel.png

Betsafe Pokkerikarikas jätkub 7. juulil kell 16:00 Tartu pubi "Vilde & Vine" talveaia saalis (aadressil Vallikraavi 4) ning nagu juba kombeks, saavad punkte 9 parimat.

Aasta lõpuni vältaval võistlussarjal on rikkalik auhinnalaud: kõik võitjatiimi liikmeid ning individuaalarvestuse parim saavad 550-eurose MPN Poker Tour pileti, teisele kohale tulnud klubi auhinnatakse viie 150-eurose EMV piletiga, kolmanda kohaga kaasneb aga viis 100-eurost turniiripiletit.

Loe liiga kohta ka Facebookist

Runnar ja Co.jpgPõlva etapi võitis vanameister Runnar Lindepuu (keskel).

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5