Betsafe Pokkerikarikas 2018 kulgeb Suure-Jaani suveräänsel juhtimisel
  • Jokker.ee
  • 09.05.2018

Betsafe Pokkerikarikas 2018 kulgeb Suure-Jaani suveräänsel juhtimisel

Menukas üle-eestiline turniirisari Betsafe Pokkerikarikas 2018 on väldanud nüüdseks juba neli kuud ning liidriohjad püsivad kindlalt Suure-Jaani meeste käes. Lisaks kaksikjuhtimisele individuaalses arvestuses ollakse võimsalt parimad ka võistkondlikus edetabelis!

Aprillis oli just Suure-Jaani pokkeriklubil au võõrustada liiga neljanda live-etappi. Kildu külalistemajas toimunud turniirist võttis osa 51 mängijat, kelle seast krooniti võitjaks ka märtsikuisel online-etapil triumfeerinud Suure-Jaani mees Ivar Heero (pildil). Vastavalt heads-up'is sõlmitud diilile teenis Ivar 580 ning Tartu esindaja Mart Rinken 550 eurot, kolmandaks tulnud Rakvere pokkeriklubi eestvedaja Annika Anni noosiks jäi aga 310 eurot. 

29. aprillil Betsafe pokkeritoas toimunud online-etapil saatis edu taas tuntud Suure-Jaani pokkerihaid: võitjaks krooniti Raiko "StiivenSeakael" Prii, kes alistas heads-upis Põlva pokkeriklubi kapteni Marko Libliku. Suurima saagi korjasid netiturniirilt aga hoopis Haapsalu/Hiiumaa ühendatud võistkonna liikmed, kelle esindajad lõpetasid vastavalt kolmanda ja neljandana. 

Raiko Prii.jpgOnline-turniiri tšempion Raiko Prii

Pokkerikarika üldarvestuses ongi kindlateks liidriteks Ivar ja Raiko, kes on teeninud vastavalt 34 ja 30 punkti. Kolmandat kohta jagavad tartlane Vladislav Rusnak ning Otepää/Valga ühendatud võistkonna liige Mirko Raid.  

Betsafe Pokkerikarikas individuaalne.png

Võistkondlikus arvestuses on Suure-Jaani edu teist kohta hoidva Tartu ees juba 37 punkti, mis põhineb üliedukal mängul nii märtsis kui aprillis. Kolmandale kohale on tõrjutud hooaega hiilgavalt alustanud Tallinna "Wismari" pokkeriklubi, neljas on aga Võru ning viies Tallinna "Insomnia.

Tiitlit kaitsev Põlva peab jahti kuuendal kohal ning aprillis kõigest ühe punkti teeninud Valgamaa ühendatud võistkond on seitsmes. Aprillis parandasid selgelt oma seisu Rakvere ning Haapsalu/Hiiumaa, kes tõusid vastavalt kaheksandaks ning üheksandaks. Esikümne lõpetab Viljandi Mõttemängude Klubi. 

Betsafe Pokkerikarikas võistkondlik.png

Betsafe Pokkerikarikas jätkub juba sel laupäeval, 12. mail kell 16:00 Karksi-Nuias, restoran "Karksi" II korruse saalis (aadressil Rahumäe 2b) ning nagu juba kombeks, saavad punkte 9 parimat.

Aasta lõpuni vältaval võistlussarjal on rikkalik auhinnalaud: kõik võitjatiimi liikmeid ning individuaalarvestuse parim saavad 550-eurose MPN Poker Tour pileti, teisele kohale tulnud klubi auhinnatakse viie 150-eurose EMV piletiga, kolmanda kohaga kaasneb aga viis 100-eurost turniiripiletit.

Loe liiga kohta ka Facebookist

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5