LIVE

Boonusesõber Bruno nädala parimate pakkumiste ülevaade 14.-20. märts
  • Boonusesõber Bruno
  • 14.03.2016
  • 0

Boonusesõber Bruno nädala parimate pakkumiste ülevaade 14.-20. märts

Boonusesõber Bruno märtsi kolmanda nädala parimate pakkumiste hulka jõudsid järgmised kampaaniad:

Kui panustada Euroopa suurliigade jalgpallis €10 viigile, siis kaotanud panuse saab €10 freebeti kujul tagasi. Äärmiselt hea väärtusega pakkumine, sest freebetiga võidetud rahadele kehtib samuti väga mõistlik kolmekordne läbimängimiskohustus (min. 1,5 koefitsendiga). Iga mängija saab päevas võita ainult ühe tasuta panuse. NB! Kampaaniale tuleb Triobeti lehel ühekordselt registreeruda!    

50 boonusspinni promo kehtib küll veel ainult täna, aga väga hea väärtus ju seegi. Homsest saab hakata koguma loosipileteid, millega võib 22. märtsil võita VIP-reisi Mehhikosse. 

 50 kõige rohkem võiduliine kogunud mängijat jagavad omavahel ära 5000-eurose auhinnafondi. Toimumiskuupäevad 18.-21. märts.

Tonybet pakub Meistrite liigas €5 panuse tagastamist Atletico Madrid - PSV Eindhoven või Bayern München - Juventus mängus. Ennustada tuleb täpset skoori ja kaotanud panus makstakse mängijale tagasi. NB! Tagastatud panus tuleb ühekordselt vähemalt 1,85 koefitsendiga läbi mängida. 

Igapäevased mõistlikud pakkumised, kus ülesande/auhinna suhe kenasti paigas. Esmaspäeviti €100 eest mängides €5 boonus, teisipäeviti 10 tasuta Gonzo`s Quest spinni, kolmapäeviti €25 deposiitboonus, neljapäeviti kümne €5 keerutuse eest €5 boonus, reedeti 5 tasuta spinni ja €10 deposiitboonus, nädalavahetusel €200 eest mängides €10 boonus. 

Olybeti slotikampaaniate sari jätkub ning nüüd saab iga päev teenida 50 tasuta spinni paljude slotisõprade lemmikmängus StarBurst. 

Kampaania, mis ühendab omavahel spordiennustust ja pokkerit. Tehes teisipäevast kuni neljapäevani vähemalt 10-eurose spordiennustuspanuse, pääseb neljapäeval osalema €1000 pokkeri freerollil. Ning tehes reedest kuni esmaspäevani 10-eurose panuse, pääseb esmaspäeval osalema €1000 freerollil. Nii lihtne see ongi.

Kui nädala jooksul teha €10 deposiit ja mängida €10 eest slotimänge, siis saab järgmise nädala teisipäeval 20 tasuta Starbursti spinni. Tasuta spinnidest saadud võitudel on mõistlik 20-kordne läbimängimiskohustus.  

Juba Bruno klassikuks kujunenud lihtne ja selge väärtusega promo, kus €300 panustamise eest saab boonuseks €30 pärisraha.

Väärt pakkumine, €20 läbimängimise eest saab iga päev 20 tasuta spinni. Võidud pärisrahas ja ilma läbimängimiskohustusteta. 


Boonusesõber Bruno on harrastusmängija, kelle südame paneb kiiremini tuksuma rahamänguoperaatorite poolt pakutavad lisaväärtused. Bruno ei ole valiv, kui kihlveos on saadaval 5-eurone tasuta panus ragbi maailmameistrivõistlustele, siis saab panus tehtud ka juhul, kui Bruno ragbi reeglitest mitte midagi ei tea. Kui tundmatus slotimängus on saadaval 5 tasuta keerutust, siis  saavad need kindlasti ka ära kasutatud. Bruno on enda meelest suhteliselt kõva pokkerikäpp ja keskpärane bingomängija.

Mängimine on Brunole meelelahutus, aga samas on tema unistus hobiga ka natuke lisaraha teenida.  Bruno ei liigita ennast mänguriks, vaid on pigem „netimängude väikeinvestor“ ja selgelt kahjumlikud panused üritab ta „mänguportfellist“ välja jätta. 

1. jaanuaril 2016 alustas Bruno 1000-eurose mängukassaga. Kuna Eestis litsenseeritud operaatorite arved olid tal selleks ajaks juba ammu olemas, siis liitumisboonustest ta enam osa ei saanud. Bruno eesmärk on mängukassa aasta lõpuks kahekordistada. Mängukassa hetkeseisu näeb boonusesõbra blogis.

Bruno peab enda mängude üle kenasti arvet ja tema mängude tulemusi, mängukassa hetkeseisu ning lihtsalt uitmõtteid saate jälgida blogi vahendusel. 

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker