Eestlane võitis Coolbeti duubeldamismängus Jackpoti
  • Jokker.ee
  • 04.03.2020
  • 0

Eestlane võitis Coolbeti duubeldamismängus Jackpoti

Möödunud nädalal sai Eesti spordiennustaja "MrDouche" hakkama omapäraselt vägeva saavutusega, võites Coolbeti Duubeldamismängu Jackpoti!

Spordifännide seas populaarses duubeldamismängus tuleb teha iga päev üks panus, mis on võrdne eelmise päeva duubeldamismängus saadud võiduga. Mäng algab esmaspäeval ning Jackpoti saab see mängija, kes suudab võita seitse panust järjest. On oluline, et 1) Iga päev saab teha vaid ühe panuse (mängija ise valib, millele ta panustab), 2) Iga panuse koefitsient peab olema vähemalt 2.0. 

Viimase nädala võitja alustas esmaspäeval panustamist 5 eurost ning tal läks õnneks - kuni pühapäevani olid kõik panused edukad. See tähendas, et pühapäevaks oli panus tõusnud juba 409,29 euroni, kuid meie kangelasel õnnestus ka see võita: 2,07 koefiga tehtud üksikpanus USA vutiliigale läks kenasti täppi. Nii lisandus nädala jooksul panustega saadud 847-eurosele netivõidule magus 5000-eurone Jackpot!

Coolbeti keskmiselt 3-4%-list marginaali arvestades on tõenäosus Jackpoti hittimiseks umbes 1:150 vastu ehk ei midagi müstilist. Arvestada tuleb vaid sellega, et üksainus möödaläinud panus lõpetab kogu mängu ning miinimumpanused päevade lõikes on järgmised 5 > 10 > 20 > 40 > 80 > 160 > 320. Vanakooli videopokkeri mängijatele tähendas see sisuliselt sama, mis 1-kroonisest võidust 128 välja duubeldada. Taas ei midagi väga enneolematut...

Coolbet bänner.jpg

Järgmine võimalus duubeldamismänguga liitumiseks avaneb järgmisel esmaspäeval, s.o. 9. märtsil. Selleks: 

1) Liitu mänguga esmaspäeval vastaval kampaanialehel, alates kell 12:00. Iga nädal algab uus raund ja osalemiseks pead iga nädal uuesti liituma.

2) Tee panus samal päeval ajavahemikus 12:00 - 23:59. Panus peab olema summas €5 - €20 ja miinimum koefitsiendiga 2.00. Arvesse lähevad nii üksikpanused kui ka mitmikpanused (v.a. livebet). Panusetüüpide poolest on lubatud kõik variandid “Võitja” ning “Totals” kategooriates, välja arvatud “Viik välistatud” ja "Aasia Händikäp". Panused peavad olema tehtud kampaanialehel sisalduvatele spodialadele/liigadele ning mäng algab ühe panusega.

3) Tehtud panuse tulemus peab olema otsustatud hiljemalt järgmiseks päevaks kell 10:00. Pärast seda uuendatakse osalejate nimekirja.

4) Kui võidad oma panuse, siis saad järgmisel päeval jätkata mängus osalemist. Jätkamiseks pead samal päeval ajavahemikus 12:00 - 23:59 tegema uue panuse miinimum koefitsiendiga 2.00. Panustama peab oma eelmise panusega võidetud summa.

5) Eesmärk selle mängu raames on võita oma panus 7 päeva järjest, et saada endale Jackpot + mängu jooksul teenitud võidud!

Kõik mängijad, kes suudavad 7 päeva järjest oma panused võita, jagavad omavahel Jackpoti 5 000 € spordiboonust. Juhul, kui kellelgi ei õnnestu raundi võita, lisandub järgmise nädala Jackpotile €1000 (kuni max. Jackpotini €10 000). Boonuse läbimängimisnõue on 1 kord, miinimumkoefitsiendiga 1.70. 

Võitjad lisatakse ka erilisse Kuulsuste Halli.

NB! Iga uus mängija saab Coolbeti konto avamise eest 10 tasuta spinni Starbursti slotimängus! Deposiiti ei pea tegema ning tasuta keerutustega saadud võitudele ei kehti mingisugust läbimängimise kohustust. 

Kuidas saada tasuta spinnid? 
1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile
3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.
Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga! Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5