Kas slotimaailma uus sensatsioon? Book of 99 pakub 99%-lisest tagasimakset!
  • Jokker.ee
  • 11.05.2021

Kas slotimaailma uus sensatsioon? Book of 99 pakub 99%-lisest tagasimakset!

2021. aasta mais tõi Relax Gaming turule uue slotimängu Book of 99, mille keskmine teoreetiline tagasimakse protsent (RTP) on koguni 99. Jah, sa lugesid õieti - 99,0! Kas ja kuidas võiks see mäng aga slotimaailma muuta?

Esiteks on ainuüksi 99% müstiliselt kõrge tagasimakse, sest enamik slotimänge "maksavad" mängijatele tagasi keskmiselt "vaid" 95-96% ning vähesed 97%+ mängud on pea eranditult eemaldatud kõikide kasiinoboonuste läbimängimisest. Teiseks on tegemist tüübilt väga menuka raamatu-mänguga, mis eestlastele väga meeldivad. Näiteks Book of Dead on olnud Coolbetis juba aastaid Eesti menukaim slotimäng ning pole vähimatki põhjust arvata, et neid mänge ei armastaks ka teiste online-kasiinode kliendid.   

Milles peitub raamatu-mängude fenomen, pole just kerge öelda. Oma tüübilt on need tegelikult ju väga lihtsad mängud, kus raamat on ühtviisi nii skätteriks kui wildiks ning boonuskeerutuste lisandub üks laienev sümbol, mis võib heal juhul vägagi kopsakaid võite tuua. Mingeid imelisi erividinaid nendes mängudes pole, kuid teatavasti peitubki lihtsuses võlu ning tõenäoliselt sobivad need nii noortele kui vanadele. 

KLIKI SIIA, ET MÄNGIDA SLOTIKAT BOOK OF 99!

Raamatu-mängude võlu ootab ka Book of 99 mängijad, kuid selles mängus on ka üks mõnus lisafunktsioon - nn. raamatute kogumine. "Raamatukogusse" lähevad kõik ekraanil maandunud raamatud (hoolimata selles, kas need tõid võidu või mitte) ning kui oled mistahes arvu keerutuste jooksul 99 raamatut täis saanud, käivitub boonusmäng igal juhul. 

Mida see tähendab? Esiteks on mängijal üsna hea ülevaade sellest, millal ta võiks kõige hilisemalt boonusmängu saada. Kui ühe keerutuse jooksul kolme raamatut ekraanile ei maandu, siis pole hullu, sest kõik need raamatud lähevad automaatselt "kogusse" ning kui 99 raamatut on täis, võib asuda rahumeeli boonusspinne nautima. Isegi mängu kõrget volatiilsust arvestades peaks umbes 250-500 keerutust nii või naa boonusmängu tooma (kui seda ei õnnestu lihtviisil saada) ning vaevalt lõpetab seetõttu ükski enam kui pool teed läbinud mängija päris niisama keerutamist. 

Kokkuvõtteks paistab Book of 99 märksa põnevam ja ägedam mäng kui näiteks Book of Dead või isegi selle modifitseering Legacy of Dead. Vähemalt teoorias pole seetõttu ühtegi põhjust, miks ei võiks see juba lähiajal Book of Deadi koha endale võtta? 

Eelmisel nädalal käivitatud slotikat Book of 99 saab juba praegu mängida mitmetes Eesti online-kasiinodes. Suurtest tegijatest sobivad näiteks Optibet ja Paf, kontovabadest mängukohtadest NoAccountBet. Oma silm on kuningas, proovi julgelt järele! 

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5