Uus ja uhke Yokozuna Clash: slotimängus toimuv sumoturniir!
  • Maheaatom
  • 03.09.2019

Uus ja uhke Yokozuna Clash: slotimängus toimuv sumoturniir!

Veel paarkümmend aastat tagasi olid Eestis levinud slotimängud niivõrd igavad, et kõik vähegi kirglikumad mängijad eelistasid neile pigem videopokkerit

No milleks seda kangi ikka sikutada ning asjatult loota, et kirsid ja ploomid ükskord ometi vähegi õigetes kohtades maanduvad? Täiesti tarbetu "penskarite ajaviide"!

Õige eestimaalane tahtis ikka teravat actionit ning duubeldamist, emotsioone "kõik-või-mitte-midagi" ja korralikku adrekalaksu. Võimalust südamest vanduda või (vahel harva) ka võidurõõmsalt üle kasiino röögatada.

Tänaseks on kõik muutunud. Nii maapealsetes kui iseäranis online-kasiinodes pakutavad videoslotid on 2019. aastal erakordselt ägedad ning väheseid allesjäänud pokkeriautomaate piinavad kas totaalselt ajast maha jäänud tegelased või endised mängurid, kes tulevad kasiinosse nostalgialaksu saama. Videoslotid sobivad igale sihtgrupile - nii noortele kui vanadele, nii meestele kui naistele. Ka rahvus pole oluline. 

Paf reklaam.jpg

Mängijate suur huvi ning nõudlikkus on jällegi suureks väljakutseks mängutootjatele, kes peavad alatasa aina paremaid, ägedamaid ning lahedamaid mänge välja mõtlema. Enamasti on mängude eluiga üsna lühike ning vaid vähesed neist peavad pikemat aega vastu. Sedagi enamasti mitte põhjusel, et tegemist oleks sisult väga põnevate mängudega, vaid peamiselt tänu hiiglaslikele Jacpot'idele ning mängijates kujunenud harjumustele neid jahtida. Heaks näiteks võib siinkohal tuua Mega Moolah

Aga heameel on näha, et fantaasiast ning lennukatest ideedest mängude loojatel puudu ei tule ning slottide maailm muutub seetõttu aina põnevamaks. 

Selle aasta augusti lõpus tuli välja Yggdrasili uus slotikas ning eeldatavalt maailmas üsna populaarseks saav Yokozuna Clash, mille boonusmäng kujutab endast "spordivõistlust" ehk siis (nagu nimigi viitab) sumoturniiri. Selles mängus ei tähenda boonumängu jõudmine x-arvu tasuta keerutusi, vaid omaette vaatemängu, kus sulle antavate keerutuste arv pole kaugeltki teada ning võib varieeruda mõnest spinnist pea sajani.   

Nii astuvad Yokozuna Clash'i boonusmängus areenile kaks sumomaadlejat, kellest üks on "meie kangelane", teine aga "vaenlane". Seejärel hakkavad rullikud taas pöörlema ning iga kord, mil saadakse ritta vähemalt kolm sarnast sümbolit, tõukab üks sumomaadleja teist mati äärele lähemale. Kui kombinatsioon moodustub vasakult paremale, puksib vastast "meie kangelane", kui aga paremalt vasakule, siis "vaenlane". Et mäng oleks põnevam ja võidud suuremad, ilmuvad vahel ekraanile ka kordistajad ja wild-sümbolid. 

Kõik keerutuste ajal saadud võidud kuuluvad sulle, sõltumata sellest, kas need "toob" sinu kangelane või vaenlane, Sellest hoolimata tasub aga eelkõige just oma sumomehele pöialt hoida, sest juhul kui vaenlane tema ringist välja lükkab, saab boonusmäng lihtsalt läbi, vastasel juhul pääseb meie kangelane aga finaali, kus on veelgi kobedamad võidud. 

Juhul kui peaks õnnestuma poolfinaalist edasi jõuda, tuleb finaalis kohtuda juba Yokozunaga. Küllap on paljudel spordihuvilistel, kes aastaid tagasi Barutole pöialt hoidsid, meeles, et Yokozuna on sumomaailma absoluutne valitseja ning tõeline suurmeister (Baruto ise suutis jõuda sumohierarhia teisele - Ozeki - tasemele, mis on samuti erakordselt kõva näitaja). Seda, et keegi suudaks sumoareenil Yokozuna alistada, juhtub päriselus üsna harva ning sama põhimõte kehtib ka slotimängus. Hea vedamise korral tähendab see aga boonusmänge võidusumma kahekordistamist!

Yokozuna clash.jpg

Igaks juhuks olgu muidugi öeldnud, et sarnase põhimõttega mänge on varemgi valminud. Kasvõi näiteks Wassberg vs Mieto, mida tutvustasime Jokker.ee lugejatele eelmise aasta novembris

Samuti kordan üle, et võidu suuruse määrab selleski mängus täielikult juhus ning mängijal pole kuidagi võimalust tulemust mõjutada. Mängu teoreetiline väljamakse on 96,3% ning mängurõõmu peaks see pakkuma piisavalt. Tänu Coolbetis äsja toimunud kampaaniale sain täna isegi 300 tasuta keerust teha ning mul läks päris hästi - võitsin umbes kaks ja pool korda rohkem kui oleks matemaatiliselt pidanud. 

Yokozuna Clash'i saab juba praegu mängida enamikes Eesti suurimates online-kasiinodes. Head avastamisrõõmu!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5