Kes võidab - Prantsusmaa või Portugal? Teeni iga värava eest 5-eurone freebet!
  • Jokker.ee
  • 09.10.2020
  • 0

Kes võidab - Prantsusmaa või Portugal? Teeni iga värava eest 5-eurone freebet!

Nädalavahetus on peaaegu käes ning Coolbetis hea võimalus panustada pühapäevasele, 11. oktoobril toimuvale UEFA Rahvuste Liiga mängule Prantsusmaa ja Portugali vahel. 

Vali üks neist kahest võistkonnast, tee 1X2 tulemusele vähemalt 25-eurone panus ning juhul, kui Sinu poolt valitud meeskond võidab, teenid 5-eurone tasuta panus iga Sinu tiimi poolt löödud värava eest!

Kehtivad järgmised reeglid: 

- Osalemiseks tuleb pakkumisega Coolbeti veebilehel liituda, lingi leiad siit.

- Kui valitud mäng lõpeb normaalajal viigiga või Sinu poolt valitud meeskond kaotab, siis tasuta panuseid välja ei maksta.

- Arvesse ei lähe: viigile tehtud panused, topeltvõimalus, live-panused, süsteemipanused, need panused, millele on tehtud Cash Out või mis iganes teine panusetüüp peale 1X2.

- Tasuta panuse boonus tuleb läbi mängida 3 x 1.5 koefiga, enne kui seda saab välja võtta või kasutada teistes toodetes.

Näited:

1) Sa panustad 25 € Portugali võidule ja Portugal võidab 2:1. Sa teenid 2x5€ tasuta panust.

2) Sa panustad 25 € Portugali võidule, kuid mäng lõppeb 4:4 viigiga. Kahjuks ei teeni Sa sel juhul ühtegi tasuta panust.   

5% võimendus!

Kindlasti tasub olla teadik, et iga päeva kell 12:00 avaldab Coolbet ühe päeva mängu, millele saab panustada 5% võimendusega. See tähendab erakordselt häid koefitsiente, ning võib vabalt olla ka seesama, valitud nädalavahetuse mäng!

SB 446x250.png

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5