Kümme hääbuvat pokkeritrendi
  • Maheaatom
  • 24.06.2017
  • 0

Kümme hääbuvat pokkeritrendi

1. Professionaalne pokkerimäng internetis. Hirmkõvaks muutunud mängutase, saitide otsene vastutegevus, tehisintellekti aina jõulisem pealetung ning erinevad õiguslikud regulatsioonid on tekitanud olukorra, mil netipokkeriga üritavad tõsimeeli raha teenida kas väga targad või siis väga naiivsed inimesed. 

2. Pokkerifoorumid. Sotsiaalmeedia võidukäigu tõttu on pokkerifoorumid jäänud pigem oma identiteeti hoolikalt varjavate indiviidide pärusmaaks ning kogu sotsiaalturundus ja suhtlus käib peamiselt Facebookis. 

3. Pokkeriblogid. Kuna mängijaid on nagunii vähem (rääkimata veel tõsiselt kõvadest tegijatest) ning uutel harrastajatel väga keeruline läbi lüüa, siis millest krdist ja kellele sa oma memuaare ikka kirjutad?

4. Pokkeriprofid pokkeritubade meeskondades. Kuna saidid töötavad enamasti ise proffide vastu ning paljud endised profid ei biidigi tänast mängu, on esindusmängijate hulk kordades vähenenud ning uuteks reklaamnägudeks on võetud pigem populaarsed meelelahutusmängijad (n. Mati Pirn) või siis suured staarid teistelt elualadelt (n. Ronaldo). Eesmärk on lihtne - mitte "igaühest ei pea saama pokkeristaar", vaid eelkõige tuleb "fishid" laudadesse (tagasi) saada!

5. Pubipokker. Võimalus satikate pileteid ja võtmehoidjaid võita pole majandusbuumi ajal just kuigi ahvatlev ning ka saite ennast ei huvita sellise tegevuse finantseerimine. Jättes välja mõned tõeliselt ägedad eriüritused, mängitakse pigem siiski kas kinnistes sõpruskondades või minnakse kasiinosse. 

6. Pokkerisümboolika kandmine. Vaevalt sul pärast turniiri mõnes nooblis ööklubis PokerStarsi T-särgi ja TonyBeti nokatsiga erilist lööki on... 

7. Pokkeri-affiliate'id. Kui uusi mängijaid ikka kuskilt peale ei tule, vanad kaovad ning ka affiliate-tasud on muutunud üsna mannetuks, siis milleks ja kellele neid pokkeritubade linke ikka pushida? Tänased internetiärikad keskenduvad hoopis netikasiinodele ja spordiennustusele, sest läbi nende on VÕIMALIK (kuigi mitte alati) ka reaalselt raha teenida.

8. Boonuste hooramine. Sellest võis elatuda 12-15 aastat tagasi, kuid tänapäeval ei kaalu suur ajakulu ning enam kui reaalne oht kõigest ilma jääda neid väheseid eurosid kuidagi üles. Välja arvatud muidugi siis, kui oled rahaliselt võitev mängija ning saad seeläbi lihtsalt pisut palgalisa. Tõelised boonushoorad on juba ammuilma spordiennustuse (ja mõnikord ka kasiino)boonustele ümber kvalifitseerunud.  

9. Pokkeri vastandamine teistele hasartmängudele. Nii maailmas kui Eestis tehtud uuringud näitavad, et enamus pokkerimängijaid ei ütle ära ka spinnidest, lotost või spordiennustusest. Milleks seda tõsiasja siis varjata?

10. Pokkeriraamatud ja avalikud pokkeriõpetused. Tippegijad ammendavad või täiendavad oma teadmisi hoopis teist moodi ning selleks, et tipptegijaks saada, Doyle Brunsoni õpetustest paraku ei piisa. Millestki revolutsioonilisest kirjutada on tänapäeval niigi erakordselt keeruline ning inimesed, kelle valduses "erilist infot on", seda juba naljalt igaühega ei jaga.

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker