Marek Selgeveer vormistas oma teise Paf Live'i võidu
 • Jokker.ee
 • 06.08.2017

Marek Selgeveer vormistas oma teise Paf Live'i võidu

Aastase vahe järel on Marek Selgeveer taas sõiduvees. Neli korda turniiriseerias teise koha võtnud mees suurendas 5. augusti Paf Live'il hoopis võitude saldot.

Augusti esimesel laupäeval kogunes Olympic Park kasiinosse 78 pokkerimängijat, kes kõik soovisid populaarse igakuise turniiri rahakohtade väljaselgitamisel sõna sekka öelda. Läbi 70-euroste sisseostude ning 15 sooritatud re-entry kogunes auhinnafondi 5923 eurot, millest jagus kümne parima premeerimiseks. 

Edu saatis pokkeriringkondades hästi tuntud nägusid. Turniiri keskfaasis suutis enda ette suurima koguse mängužetoone koguda Vadim Guk. Guk hoidis edumaad pikka aega ning jõudis lõpuks ka finaallauada, kus lõpetas 4. kohal ning teenis 592 eurot

Naismängijate seas paistis sarnase saavutusega silma Leanika Järve, kes oli chipcounti tabelis stabiilselt teine. Lõpptulemuseks jäi kõrge 3. koht ja saagiks 811 eurot.

Kahe nimetatud mängija kõrval paistis silma ka Marek Selgeveer ja mitte ainult oma lõbusa jutuga, mis lauakaaslaste tuju üleval hoidis. 20. leveli lõpus võttis Marek korraga välja kaks konkurenti ning sai ühtlasi Vadimilt duubli, mis lennutas ta chipliidriks. 

Selgeveeri mäng ei laabunud aga tagasilöökideta. Oma suure stäkiga tuli tal korduvalt üles duubeldada mitmeid mängijaid. Oma osa said nii Tarmo Tammel, Jaanus Veste kui ka Ave Lepik. Kordagi ei löönud Marek aga verest välja ning oli veel finaallaua keskfaasiski kindel, et jõuab heads-upi ja lõpetab teisel kohal, olgugi et mängumärkide hulk tema ees tolleks hetkeks oluliselt vähenenud oli. 

Heads-upi Selgeveer ka jõudis. Koos kogenud pokkerinna Ave Lepikuga, kes näitas samuti turniiri vältel stabiilselt head mängu. Heads-up algas Mareki tugevast eelisseisust, kuid stäkid võrdsustusid üsna pea tänu Ave õnnestunud duublile. Kaks parimat sõlmisid diili, mis jättis 2. koha omanikule 1281 eurot, esikohale aga 1681 eurot ning karika. Mäng jätkus. 

Otsustavaks sai jaotus, kus Ave liikus üheksate taskupaariga enne flopi avamist all-ini ning sai kuningate taskupaari hoidvalt Marekilt kiire calli. Lauakaardid seisu ei muutnud ning TOP 2 järjestus oli selgunud. Lisaks 2. koha auhinnarahadele kuulus Avele ka tasuta Paf Live'i pääse, mille ta teenis tänu sellele, et oli turniiril kõrgeima koha saavutanud naine. 

Tasuta pääsme sai endale ka vanameister Aare O., kes langes konkurentsist vahetult enne finaallaua selgumist ning pidi leppima rahamulli positsiooniga.

Finalistid said lisaks rahadele Pafi auhinnalaualt mälestuseks erinevaid meeneid.

Paf Live 05.08.2017: €70 No Limit Holdem re-entry (78 osalejat)

 1. koht Marek Selgeveer - 1681 €
 2. koht Ave Lepik - 1281 €
 3. koht Leanika Järve - 811 € 
 4. koht Vadim Guk - 592 €
 5. koht Jaanus Veste - 397 € 
 6. koht Meelis Vist - 320 €
 7. koht Denis Adamskiy - 249 €
 8. koht Taivo Sillaste - 219 € 
 9. koht Tarmo Tammel - 195 €
 10. koht Gunnar Hiiu - 178 €

Tempoka ja sündmusterohke turniiri live-blogi on võimalik täismahus lugeda siit

Järgmine Paf Live toimub juba 9. septembril ning sellele saab kvalifitseeruda päris tasuta Pafi pokkeritoas. 

Satelliidid toimuvad:
Teisipäeviti kell 19:30: freerollil antakse ära üks pileti live-turniirile,
Teisipäeviti kell 20:30: 11€  sisseostuga freezout-turniiril on garanteeritud 2 kohta,
Pühapäeviti kell 20:30: 11€ turniiri võitjatele antakse vähemalt 1 pilet Paf Live turniirile.

Lisaks igakuisele turniirile saab sügisel osaleda Pafi pokkerikruiisil Stockholmi. 

PAF LIVE MARINE CUP SATELLIIDID JUBA KÄIVAD!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5