Naudi OlyBetis uut live-mängu ja teeni piiramatult Gonzo's Quest tasuta spinne!
  • Jokker.ee
  • 20.05.2021

Naudi OlyBetis uut live-mängu ja teeni piiramatult Gonzo's Quest tasuta spinne!

Valitud Eesti online-kasiinodesse on juba jõudnud uus Evolution Gaming mäng Gonzo's Treasure Hunt.

Tegemist on järjekordse ägeda live-kasiino mänguga, kus keskseks figuuriks meile kõigile teada-tuntud maadeavastaja ning aardekütt Gonzo. Mängu viiakse muide läbi siinsamas meie lähedal, Riias paiknevas Evolution Gaming stuudios. 

OlyBet online-kasiino on teinud uue mänguga tutvumiseks vägeva tutvumispakkumise. Logi sisse oma kontole (kui Sul seda veel pole, siis klikka siia) ava "Minu kampaaniad" ning liitu pakkumisega, mis kannab nime "Alusta uut seiklust Gonzoga".

Seejärel asu julgelt mängima uut live-mängu ning teeni iga panustatud 100 euro eest 10 tasuta spinni ülipopulaarses slotimängus Gonzo's Quest. Iga spinni väärtus on 20 senti ning need kantakse mängija arvele järgmise nädala teisipäeval

Kampaania kestab kolm nädalat 19. maist kuni 7. juunini. Oluline on teada, et Sa võid teenida piiramatus koguses tasuta spinne ning nendega võidetud rahale ei kehti läbimängimise kohustust.

KLIKI SIIA JA ALUSTA MÄNGU OLYBETIS!

 Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!


KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5